Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w trybie zdalnym

źródło: info. własne, dodano: 22 stycznia 2021 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

Wielu miało nadzieję, że sytuacja w 2021 roku ulegnie poprawie. Niestety, nic na to nie wskazuje, aby sytuacja epidemiologiczna diametralnie się zmieniła. Przed Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego była ważna decyzja odnośnie formuły XXII Zjazdu Naukowego PTD. Ostatecznie zdecydowano, że zostanie utrzymana formuła z zeszłego roku, a cały Zjazd odbędzie się w trybie zdalnym w terminie od 27 do 29 maja 2021 roku. Gorąco zachęcamy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów, diabetologów, medyków i pielęgniarki do uczestnictwa w tym najważniejszym cukrzycowym wydarzeniu w naszym kraju.

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego mając na uwadze sytuację epidemiologiczną związaną z Covid-19 oraz przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo uczestników, podjął decyzję, iż tegoroczny XXII Zjazd Naukowy PTD odbędzie się w dniach 27-29 maja 2021 r. w formule on-line - poinformowało Polskie Towarzystwo Diabetologiczne.

Opłata zarówno dla członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, jak i dla osób nie będących członkami PTD, a także pielęgniarek i pielęgniarzy wynosi 100 zł brutto. Studenci posiadający ważną legitymację studencką mogą wziąć udział w Zjedzie bez opłat.

Opłata obejmuje dostęp do sesji naukowych on-line, sesji firmowych, wirtualnej strefy plakatowej, wirtualnej strefy wystawienniczej firm, dostęp do platformy do 31.07.2021 r. oraz elektroniczny certyfikat uczestnictwa.

Szczegółowy program XXII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego poznamy w późniejszym czasie. Podczas XXII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego istnieje możliwość prezentacji pracy w formie wystąpienia ustnego lub prezentacji plakatowej. Obecnie przyjmowane są streszczenia prac.

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Szczegółowe informacje dostępne na www.22ptd.pl oraz profilu na Facebooku

Kontakt z biurem organizacyjnym:
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
ul. Krupówki 29 | 34-500 Zakopane
NIP: 7361714931, REGON: 122426836
www.bachledakongresy.pl

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w trybie zdalnym


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odbędzie się w trybie zdalnym
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line