Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Dla kogo dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie?

Artykuł sponsorowany, dodano: 27 stycznia 2021 r.

Catering dietetyczny to rozwiązanie, które uznawane jest za magiczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Warto jednak pamiętać, że dieta pudełkowa ma o wiele więcej zastosowań i rodzajów. Komu przyda się szczególnie? Odpowiadamy!

Dla osób aktywnych

Dziś już niewiele osób o tym pamięta, ale początki pudełkowego jedzenia wiążą się z życiem sportowców. To właśnie ludzie aktywni zauważyli, że dokładne wyliczenie składników przekłada się na lepsze efekty sportowe. Nie trzeba było więc długo czekać, aż powstały pierwsze firmy specjalizujące się w odpowiednio zbilansowanych posiłkach.

Obecnie każdy może skorzystać z diety pudełkowej dopasowanej do swoich celów. Sportowcom pomaga to w skoncentrowaniu się na treningach, nie nad gotowaniu. Catering daje też dużą kontrolę nad spożywaną kalorycznością.

Dla zapracowanych

Życie w pośpiechu jest znakiem naszych czasów. Coraz mniej osób znajduje czas i siły na przygotowanie porządnego obiadu, a co dopiero na zdrowe gotowanie. Alternatywą dla gotowego jedzenia dla zapracowanych może być catering. Dań w diecie pudełkowej nie trzeba przygotowywać, lecz jedynie podgrzać np. w kuchence mikrofalowej. Zajmuje to niewiele czasu i nie wymaga żadnego planowania.

Dla nielubiących gotować

Gotowanie to dla wielu pasja, ale istnieje też duża grupa osób, które nie znoszą tego obowiązku. Catering dietetyczny dzięki SuViBox.pl może być świetnym rozwiązaniem właśnie dla nich. Dzięki diecie pudełkowej nie trzeba martwić się planowaniem posiłków czy po prostu nieudanymi eksperymentami kulinarnymi. Dania są gotowe i smaczne. Nie wymagają zakupów.

Dla odchudzających się

Dieta pudełkowa jest najbardziej znana ze swojej wersji dla odchudzających się. Nie powinno to dziwić, bo rzeczywiście jest to jeden z wygodniejszych sposobów na walkę z nadprogramowymi kilogramami. Daje dużą kontrolę nad ilością spożywanego jedzenia, co skutkuje chudnięciem. Warto jednak pamiętać, że takiej diety należy przestrzegać. Podjadanie może zaprzepaścić wszystkie starania.

Dla osób ze specyficznymi potrzebami żywieniowymi

Wiele osób zastanawia się, czy catering dietetyczny to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto odżywa się w specyficzny sposób. Dotyczy to np. menu dla osób z nietolerancjami pokarmowymi, wegetarian czy też ludzi stosujących określony typ diety (np. ketogeniczna). Dobra wiadomość jest taka, że wiele firm oferuje również takie opcje. Najlepsze cateringi proponują nawet kilkanaście diet do wyboru, dzięki czemu zaspokajają również nietypowe potrzeby żywieniowe. To wygodne rozwiązanie, bo zwalnia z obowiązku uważnego gotowania, które wymaga wiele czasu.

Dla kogo dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie?


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Dla kogo dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie?
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line