Strona główna FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 5 lutego o godz. 20.00 z lek. Barbarą Soróbką

źródło: info. własne, dodano: 2 lutego 2021 r.

Zapraszamy na program "Pogadajmy o cukrzycy". Już 5 lutego kolejne spotkanie na żywo z Jerzym Magierą i naszym gościem specjalnym. Do rozmowy zaprosiliśmy specjalistę diabetologii i chorób wewnętrznych - lek. Barbarę Soróbkę, znaną w sieci jako @lekarz.diabetolog. Porozmawiamy, jak to w naszym programie zwykle bywa, o cukrzycy - ale tym razem okiem lekarza diabetologa, o najnowszych Zaleceniach Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na 2021 roku i o tym, co się zmienia i co to zmiany oznaczają dla lekarzy diabetologów. Będziemy debatować o aktualnej sytuacji epidemiologicznej, o tym jak wyglądają wizyty u Pani doktor oraz o internetowej stronie praktyki lekarskiej - Pani Barbara Soróbka prowadzi konto na Facebooku i Instagramie, gdzie informuje o cukrzycowych sprawach. Aktywny udział widzów, jak zawsze mile widziany. Liczymy na Wasze komentarze i pytania.

Lekarz Barbara Soróbka jest specjalistą diabetolog i chorób wewnętrznych, członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą, a także certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Ukończyła Szkołę Pompową Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Regularnie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Do szczególnych zainteresowań Pani doktor należy nowoczesne i skuteczne leczenie cukrzycy typu 2 i otyłości oraz cukrzyca ciążowa.

Oglądaj na żywo


Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 5 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 5 lutego o godz. 20.00 z lek. Barbarą Soróbką

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Diabetin Forte

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry


mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 5 lutego o godz. 20.00 z lek. Barbarą Soróbką
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 20 stycznia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line