Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pompa MiniMed 780G - prawdziwa rewolucja w leczeniu cukrzycy. Zapisz się na bezpłatny webinar!

źródło: oprac. własne, dodano: 5 lutego 2021 r.

Firma Medtronic serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu 5 webinarów nt. nowego systemu MiniMed™ 780G dla pacjentów i wszystkich zainteresowanych tematem nowej, zautomatyzowanej pompy insulinowej. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o ogólnych zasadach działania systemu, jak również szczegółowo o jego poszczególnych funkcjonalnościach. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu: 10 lutego o godz. 19.00 inauguracyjnym webinarem z prof. Tomaszem Klupą.

W trakcie spotkań będzie możliwość wysłuchania ekspertów polskiej diabetologii: prof. Tomasza Klupy, prof. Agnieszki Szypowskiej, prof. Przemysławy Jarosz - Chobot, prof. Agnieszki Szadkowskiej oraz prof. Małgorzaty Myśliwiec, a także pacjentów, którzy już stosują system MiniMed™ 780G i zgodzili się podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą praktyczną. Podczas spotkania będzie również mowa o programie wspierającym StartRight firmy Medtronic dla pacjentów, którzy zdecydowali się na zmianę formy terapii na najnowszy system.

Data: 10 lutego 2021 roku
Godzina: 19.00
Temat: SYSTEM MINIMED™ 780G FIRMY MEDTRONIC - cyt. "PRAWDZIWA REWOLUCJA" W LECZENIU CUKRZYCY
Ekspert: prof. Tomasz Klupa
Bezpośredni link do rejestracji na spotkanie znajduje się TUTAJ.

Kolejne spotkania dotyczące nowej pompy insulinowej MiniMed™ 780G już 17 i 24 lutego, a także 3 i 17 marca. Zapraszamy!

Pompa MiniMed 780G - prawdziwa rewolucja w leczeniu cukrzycy. Zapisz się na bezpłatny webinar!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pompa MiniMed 780G - prawdziwa rewolucja w leczeniu cukrzycy. Zapisz się na bezpłatny webinar!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line