Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Co mogę zrobić dla swoich stóp? Bezpłatny webinar dla diabetyków i ich opiekunów

źródło: info. własne, dodano: 9 lutego 2021 r.

Fundacja O!Rany

Cukrzyca jest chorobą, która wymusza na diabetykach ciągłą edukację i utrwalanie zdobytej wiedzy. Edukacja stanowi bowiem klucz do prawidłowego leczenia cukrzycy. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób zmagających się z cukrzycą Fundacja O!Rany i portal mojacukrzyca.org zapraszają na szkolenie pt. "Co mogę zrobić dla swoich stóp?". Już 15 lutego 2021 roku dr n. med. Katarzyna Malinowska poprowadzi szkolenie skierowane głównie dla diabetyków i ich opiekunów na temat pielęgnacji stóp. Podczas wykładu dowiemy się: jak dbać o stopy, jak je pielęgnować, na co należy uważać oraz co robić, aby nie powstawały rany i inne dolegliwości, które mogą przerodzić się w dużo groźniejsze urazy.

Głównym celem Fundacji O!Rany jest niesienie pomocy przez wszechstronną opiekę nad pacjentami cierpiącymi z powodu niegojących się ran, profilaktykę powstawania ran oraz upowszechnianie wiedzy na temat ich leczenia. Fundacja realizuje wspomniane cele m.in. poprzez działania mające na celu zmiany systemowe w zakresie postępowania z pacjentem z ranami oraz działania edukacyjne polegające na podnoszeniu świadomości społecznej w kwestii zagrożeń wynikających bagatelizowania ran (szczególnie u osób starszych i cierpiących na choroby przewlekłe) oraz w zakresie profilaktyki powstawania ran.

Oglądaj na żywo


Webinar "Co mogę zrobić dla swoich stóp?" odbędzie się na żywo już w najbliższy poniedziałek, 15 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i dołącz do spotkania. Liczymy na Twój aktywny udział. Podczas spotkania będzie czas na pytania od widzów i odpowiedzi naszego eksperta. Jeżeli jednak nie możesz uczestniczyć w tym spotkaniu na żywo, nic straconego - materiał zostanie nagrany i udostępniony. Zapraszamy!

Co mogę zrobić dla swoich stóp? Bezpłatny webinar dla diabetyków i ich opiekunów


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Co mogę zrobić dla swoich stóp? Bezpłatny webinar dla diabetyków i ich opiekunów
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line