Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

FitApetit - dieta pudełkowa jak z najlepszej restauracji!

Artykuł sponsorowany, dodano: 12 lutego 2021 r.

Catering dietetyczny / dieta pudełkowa - FitApetit

Dieta dla niektórych wydaje się być przymusem, koniecznością, a co za tym idzie- czymś nieprzyjemnym i niesmacznym. Słysząc słowo dieta wielu ludzi uważa też, że musi być ona kosztowna i niedostępna dla każdego. Jakże mylne jest to stwierdzenie! Z pomocą przychodzi wtedy Catering dietetyczny FitApetit. Jest to dieta pudełkowa, która umożliwia każdemu chcącemu zadbać o swoje zdrowie i urodę na bezpieczne, zbilansowane oraz smaczne posiłki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów kuchni.

Catering pudełkowy jaki oferuje nam FitApetit to codziennie przygotowywane posiłki, które robione są ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów, odpowiednich do każdej diety i oferty wybranego pakietu żywieniowego.


W ofercie FitApetit znajdziemy aż 7 różnych zestawów diety. Każda z nich w swoim menu zawiera odpowiednio dopasowane dania oraz produkty, które pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu. I tak oto w ofercie znajduje się między innymi dieta dla osób, które nie tolerują glutenu oraz osób, które w swoim codziennym posiłku chcą znaleźć produkty tylko pochodzenia roślinnego.

Diety, które znajdują się w ofercie cateringu pudełkowego FitApetit pozwalają na zróżnicowaną, zbilansowaną a przede wszystkim zdrową dietę. Nie spowoduje to nudy w naszym menu oraz nie doprowadzi do zrezygnowania z jedzenia pudełkowego. Wybierając ofertę FitApetit mamy pewność, że dostarczane nam produkty są zawsze świeże, a ich wygląd może śmiało równać się z estetyką dań podawanych w najlepszych restauracjach.

Zbilansowany, dobrze dobrany posiłek, który pozwoli na lepsze samopoczucie oraz zdrowszy tryb życia od teraz nie musi być wysiłkiem, ponieważ FitApetit nie tylko przygotowuje nam catering, ale również dostarcza nam go do domu. Mamy w ten sposób pewność, iż zjemy zdrowo i smacznie przez 7 dni w tygodniu. Catering dietetyczny Wrocław z dostawą jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie wygodę, ale również osób zabieganych, niemających czasu na samodzielne przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Dieta pudełkowa z dostawą to świetna opcja również dla osób, które chcą spożywać odpowiednie dla siebie wartości kaloryczne, jednak nie potrafią sami odpowiednio takiej diety przygotować.

Dodatkowo, korzystając z oferty diety pudełkowej od FitApetit otrzymujemy produkty, które pakowane są w ekologiczne, przyjazne środowisku opakowania. Do każdego zestawu dodawane są również ekologiczne, biodegradowalne sztućce. I w ten właśnie sposób nie tylko my sami przechodzimy na zdrowy tryb życia, ale również chronimy naszą planetę przez zbędnymi śmieciami!


FitApetit udostępnia nam również korzystanie z aplikacji FitChoice od razu po złożeniu zamówienia na swoją pierwszą dietę pudełkową z dostawą. Aplikacja ta pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie swoim jedzeniem pudełkowym, kalendarzem dostaw oraz menu. Pozwala także na ocenianie poszczególnych potraw, co pokazuje załodze FitApetit nad czym powinni popracować, a czego absolutnie nie zmieniać w swojej ofercie. Dodatkowo dzięki aplikacji FitChoice mamy możliwość udostępniania swojego indywidualnego kodu rabatowego znajomym oraz gromadzeniu punktów w wirtualnej Skarbonce.

Catering dietetyczny od FitApetit nie jest klasyczną dietą pudełkową. Posiłki przygotowywane są z pasją oraz zaangażowaniem doświadczonych kucharzy. Nad prawidłowością diety czuwają również dietetycy, którzy odpowiednio bilansują kalorie w jedzeniu pudełkowym. Dodatkowo, catering przygotowywany jest w smaczny i zdrowy sposób, ale również estetyczny i przyjemny dla oka. FitApetit stawia na jakoś swoich diet pudełkowych, a nie ilość sprzedanych zestawów. Każdy klient jest ważny, a jego opinia na temat cateringu jest istotna dla całej załogi FitApetit.

Jeśli jesteś osobą, która właśnie poszukuje odpowiedniej firmy cateringowej, to FitApetit na pewno sprosta twoim wymaganiom! Zajrzyj na stronę internetową https://www.fitapetit.com.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, a także formę kontaktu, który umożliwi ci złożenie swojego pierwszego zamówienia na catering pudełkowy z dostawą! SMACZNEGO!

Firma FitApetit oferuje:
- catering dietetyczny Warszawa
- catering dietetyczny Poznań
- catering dietetyczny Kraków

Zapraszamy!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: FitApetit - dieta pudełkowa jak z najlepszej restauracji!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line