Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Automatyka podaży insuliny w pompie MiniMed 780G. Zapisz się na bezpłatny webinar!

źródło: oprac. własne, dodano: 12 lutego 2021 r.

Firma Medtronic serdecznie zaprasza na drugie spotkanie z cyklu 5 webinarów nt. nowego systemu MiniMed™ 780G dla pacjentów i wszystkich zainteresowanych tematem nowej, zautomatyzowanej pompy insulinowej. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o ogólnych zasadach działania systemu, jak również szczegółowo o jego poszczególnych funkcjonalnościach. Spotkanie odbędzie się w środę, 17 lutego, o godz. 18.00. Gościem specjalnym będzie prof. Przemysława Jarosz-Chobot, autorytet w dziedzinie diabetologii w Polsce.

Data: 17 lutego 2021 roku
Godzina: 18.00
Temat: Automatyka podaży insuliny w pompie MiniMed™ 780G
Ekspert: prof. Przemysława Jarosz-Chobot
Bezpośredni link do rejestracji na spotkanie znajduje się TUTAJ.

Podczas webinarów Medtronic jest możliwość wysłuchania ekspertów polskiej diabetologii: prof. Tomasza Klupy, prof. Agnieszki Szypowskiej, prof. Przemysławy Jarosz - Chobot, prof. Agnieszki Szadkowskiej oraz prof. Małgorzaty Myśliwiec, a także pacjentów, którzy już stosują system MiniMed™ 780G i zgodzili się podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą praktyczną. Podczas spotkania będzie również mowa o programie wspierającym StartRight firmy Medtronic dla pacjentów, którzy zdecydowali się na zmianę formy terapii na najnowszy system.

10 lutego odbyło się pierwsze spotkanie pt. "Pompa MiniMed 780G - prawdziwa rewolucja w leczeniu cukrzycy" z udziałem prof. Tomasza Klupy. Transmisja została zarejestrowana i można ją zobaczyć na naszym kanale na YouTube.

Kolejne spotkania dotyczące nowej pompy insulinowej MiniMed™ 780G już 24 lutego, a także 3 i 17 marca. Zapraszamy!

Automatyka podaży insuliny w pompie MiniMed 780G. Zapisz się na bezpłatny webinar!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Automatyka podaży insuliny w pompie MiniMed 780G. Zapisz się na bezpłatny webinar!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line