Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

IV Halowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą już w czerwcu 2021

źródło: info. własna na podstawie info od organizatora, dodano: 15 lutego 2021 r.

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą CukierAsy zapraszają na IV Halowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą. Zawody odbędą się w dniach 19 i 20 czerwca 2021 roku w Suchym Lesie. Wezmą w nich udział drużyny z Polski, Anglii, Niemiec i Włoch. Przyjmowane są zgłoszenia od dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych. Podczas Mistrzostw w planach także mecze pokazowe, gry i zabawy oraz goście specjalni.

Drużyny mieszane dziewcząt i chłopców zagrają w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2004 - 2007 oraz roczniki 2008 i młodsi. W programie Mistrzostw także mecze pokazowe, gry i zabawy oraz goście specjalni.

Początkowo Halowe Mistrzostwa Polski w Poznaniu Czerwona Kartka dla Cukrzycy miały się odbyć w marcu 2021 roku, jednak ze względu na pandemię Covid-19 zostały przełożone na 19-20 czerwca 2021 roku. Tym samym zapisy na ten turniej przedłużono do końca marca 2021 roku.

Mamy nadzieję, że zmiana terminu wpłynie korzystnie na ilość zgłoszeń do naszej drużyny, a w szczególności najmłodszych piłkarek i piłkarzy do zespołu U10 czyli dzieci z 2011 i młodszych. - czytamy na stronie organizatora.

Kontakt do organizatora:

Mikołaj Illukowicz
mikolaj.illukowicz@illukowicz.pl

Więcej na stronie www.cukierasy.com.pl

IV Halowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: IV Halowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dzieci z cukrzycą już w czerwcu 2021
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line