Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

VIII Ogólnopolska Konferencja Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki

źródło: strona internetowa Konferencji, dodano: 19 lutego 2021 r.

W dniach 5-6 marca 2021 odbędzie się kolejna VIII konferencja "Cukrzyca od teorii do codziennej praktyki". W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie, jak to miało miejsce w ubiegłym roku, konferencja odbędzie się w trybie on-line. Skierowana jest do wyłącznie do lekarzy. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Ogólnopolska Konferencja "Cukrzyca: od teorii do codziennej praktyki" to wyjątkowe wydarzenie skierowane do lekarzy-praktyków. Uczestnicy konferencji mają szansę na zdobycie praktycznej wiedzy, którą z powodzeniem wykorzystają w codziennej pracy z pacjentami. Prelekcje prowadzone są przez cenionych lekarzy diabetologów, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Uczestnictwo w tym ciekawym spotkaniu naukowym to cenny wkład we własny rozwój.

"Jako opiekun naukowy konferencji zaprosiłem do udziału zaprzyjaźnionych wykładowców, ekspertów w swoich dziedzinach, diabetologii jak i pokrewnych, związanych z problemami, które dotykają naszych chorych, a także nurtują opiekujących się nimi lekarzy rodzinnych czy specjalistów. W programie konferencji przewidziano 15 wykładów plenarnych, których tematy opiszą nowości w zakresie diagnostyki i leczenia, podsumują aktualny stan wiedzy. Równocześnie zaplanowaliśmy kilka wykładów, w czasie których przedstawione zostaną bieżące trendy w zakresie farmakoterapii. - prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek, Kierownik Naukowy Konferencji.

Biorąc udział w wykładach otrzymasz praktyczną dawkę wiedzy potrzebną w codziennej pracy z pacjentem z cukrzycą - tylko tutaj skupiamy się w 60% na przypadkach klinicznych. Poznasz najnowsze wytyczne i zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego dotyczące leczenia cukrzycy zarówno u dzieci, jak i u osób w wieku podeszłym. Otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji oraz punkty edukacyjne. Dostęp do wydarzenia trwa aż 30 dni! Dowolnie zaplanuj swój udział w wydarzeniu, możesz wziąć udział na żywo lub odtworzyć nagranie w dowolnym momencie.

W Konferencji wykłady wygłoszą m.in.: prof. dr hab. n. med. Maciej Małecki, prof. dr hab. n. med. Tomasz Klupa, prof. dr hab. n. med. Janusz Gumprecht, prof. dr hab. n. med. Dorota Zozulińska Ziółkiewicz oraz prof. dr hab. n. med. Irina Kowalska.

Szczegółowy program konferencji i możliwość zapisu (wyłącznie do lekarzy) na stronie www.konferencja-cukrzyca.pl

VIII Ogólnopolska Konferencja Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Robert  IP: 82.160.24.xxx(2021-02-22 14:22:01)
Bardzo żle, że wykład tylko dla lekarzy, Skąd mają brać wiedzę pacjenci ? szczególnie diabetycy typu 2 - z wpisów Jadwigi Hamaluk wszechobecnej ze swoimi fantastycznymi teoriami na każdej fb grupie cukrzycowej. a do tego nikt takich wpisów nie weryfikuje, Mówią o nowych standardach. tylko kto wiedzę przekaże pacjentom skoro. ci nie mają wstępu na wykład ?


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: VIII Ogólnopolska Konferencja Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line