Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Aplikacja dla opiekunów LibreLinkUp zaktualizowana!

źródło: Abbott, dodano: 23 lutego 2021 r.

LibreLinkUp

Firma Abbott, producent FreeStyle Libre, informuje o aktualizacji aplikacji dla opiekunów terapii - LibreLinkUp. W najnowszej wersji aplikacji użytkownicy znajdą nowe, ulepszone funkcje, dzięki którym monitorowanie stężenia glukozy bliskiej osoby przez członków rodziny, znajomych i opiekunów jest jeszcze wygodniejsze! Zaktualizowana aplikacja dla opiekunów LibreLinkUp to wersja 4.0.

LibreLinkUp umożliwia monitorowanie i wspieranie osób, które korzystają z sensora FreeStyle Libre i kompatybilnej z nim aplikacji FreeStyle LibreLink. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem rodziny, znajomym czy współpracownikiem - aplikacja LibreLinkUp pomaga monitorować i wspierać osoby na co dzień, aby mogły lepiej radzić sobie z cukrzycą.

Przedłużająca się epidemia COVID-19 jest czasem wyjątkowo trudnych wyzwań dla pacjentów, dlatego tak ważne jest zdalne wsparcie i obecność bliskich w całym procesie leczenia. Dzięki aplikacji FreeStyle LibreLink i LibreLinkUp kontrola cukrzycy jest dużo łatwiejsza.

Wprowadzone w najnowszej aktualizacji zmiany obejmują:
  1. Interaktywny wykres stężenia glukozy - ekran główny LibreLinkUp pokazuje teraz 12-godziny wykresy stężenia glukozy z szybkim i wygodnym przeglądem wyników. Wystarczy przesunąć palcem po ekranie, żeby zobaczyć odczyty z ostatnich 12 godzin.
  2. Ulepszone funkcje dziennika, który umożliwia aktualnie przewijanie skanów z ostatnich 2 tygodni - dzięki czemu użytkownik może w łatwy sposób sprawdzić historię i trendy stężenia glukozy!
  3. Nowy ciemny tryb ekranu, który zapewnia bardziej dyskretny i łatwiejszy do przeglądania widok w warunkach słabego oświetlenia.
LibreLinkUp

Jak działa FreeStyle Libre i LibreLinkUp?

System monitorowania glikemii FreeStyle Libre jest przeznaczony dla osób z cukrzycą od 4 roku życia, w tym kobiet w ciąży.

Zachęcamy do aktualizacji aplikacji LibreLinkUp i korzystania z najnowszej wersji, która oferuje nowe możliwości. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z systemu FreeStyle Libre, sprawdź dostępne możliwości i mierz poziom cukru bez nakłuwania palców - bezboleśnie, tak często jak chcesz.

Pobierz ulotkę na temat systemu FreeStyle Libre

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację Pobierz aplikację

Aplikacja LibreLinkUp jest kompatybilna tylko z niektórymi urządzeniami i systemami operacyjnymi. Wejdź na stronę http://www.librelinkup.com/ www.librelinkup.com, aby uzyskać więcej informacji. Korzystanie z FreeStyle LibreLink i LibreLinkUp wymaga rejestracji w LibreView. Aplikacja LibreLinkUp nie jest aplikacją podstawową do wykonywania pomiarów glikemii.

© 2021 Abbott. FreeStyle Libre oraz powiązane z nimi znaki firmowe są własnością firmy Abbott ADC- 34974 v1.0


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Aplikacja dla opiekunów LibreLinkUp zaktualizowana!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line