Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Czy e-wizyta jest lepsza od tradycyjnej?

Artykuł partnera, dodano: 10 marca 2021 r.

W dobie panującego Covida-19 szukamy wiele alternatyw dla dnia codziennego. Wiele placówek czy też firm prywatnych pomaga w tych szczególnie trudnych czasach. Najważniejsze jest nasze zdrowie i bliskich nam osób. Hasła dobiegające z każdej strony "Zostań w domu" motywują nas do korzystania z alternatyw online. Zaczynając od e-rzędu, do e-porady kończąc na e-edukacji. Wszystkie te działania w Internecie pozwalają nam na mniejszą możliwość zarażenia się koronawirusem.

Artykuł ten jest dla osób, które mają wątpliwości przy wyborze medyka online a wyborem wizyty tradycyjnej. Na wstępie warto podkreślić, że wirtualny lekarz nie różni się niczym innym od tego którego. Wybierając medyka online zyskujemy, a nie tracimy. Dlaczego?

Brak komplikacji z dojazdem

Korki, remonty na drogach... to wszystko przedłuża czas dojazdu z punktu A do punktu B. Wybierając tradycyjną opcje wizyty z lekarzem, musimy zagospodarować dodatkowy czas na dojazd. E-wizyta pozwala nam na odbycie jej w dowolnym miejscu, nie tracąc dodatkowego czasu na dojazd. Obywając telekonsultację wystarczy nam małe zacisze, dostęp do urządzenia mobilnego wraz z dobrym zasięgiem.

Zwolenie lekarskie

Nagła sytuacja, złe samopoczucie nie pozwala Ci iść do pracy? W takich sytuacjach trudnością może okazać się nawet samo dotarcie do doktora. Terminy nagłe by uzyskać zwolnieni, również nie należą do prostych zadań. Najlepszą opcją jest wybranie właśnie wirtualnego doktora, który po zapoznaniu się z dolegliwościami, które właśnie Ci towarzyszą wystawi na odpowiedni okres zwolnienie lekarskie. Warto pamiętać, że zwolnienie od wirtualnego doktora nie różni się niczym od wpisanego standardowego w zaciszu gabinetu stałego lekarza.

Recepta/e-recepta

Często uzyskanie recepty wiąże się z czekaniem w nieubłagalnej kolejce. Niekiedy dostęp do jakiegoś leku musi być nagły. W dobie panującego Covida-19 otaczanie się innymi chorymi na pewno niewpływanie pozytywnie, dlatego nie warto marnować swoje zdrowie na wyjścia po receptę. Wybierz konsultacje online wraz z e-receptą. Po odbyciu konsultacji, która ma na celu zebrać wszystkie potrzebne informacje do wystawienia e-recepty pozwoli Ci na dostęp do niej. Otrzymasz kod, który podasz w dowolnej wybranej przez Ciebie aptece i zrealizujesz ją, bez żadnego problemu.

E-wizyta dla każdego

Porada u wirtualnego lekarza online jest dla wszystkich. Odbycie jej jest tak proste, że seniorzy bez problemu sobie poradzą. Mimo wszystko zadbaj o swoich bliskich i pokaż im krok po kroku jak prawidłowo odbyć konsultacje lekarską online.

Niskie koszty lub odbywają się za darmo poprzez NFZ

Koszt wizyty u wirtualnego lekarza wynosi około 89 zł. Warto sprawdzić czy właśnie Twój lekarz rodzinny świadczy usługi z zakresu telekonsultacji lub wizyt online.

Dbajmy o swoje zdrowie w tych ciężkich czas dla nas wszystkich i wybierzmy medyka online, zachęcam do skorzystania z usług lekarza Marcina Łaty.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Czy e-wizyta jest lepsza od tradycyjnej?
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line