Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Wkładki urologiczne - wszystko co musisz o nich wiedzieć

Artykuł sponsorowany, dodano: 10 marca 2021 r.

Problem nietrzymania moczu to bardzo krępująca dolegliwość. Chociaż tak naprawdę nie zagraża ona życiu czy zdrowiu, to jej skutki są niekiedy bardzo uciążliwe. Spośród tych nieprzyjemnych konsekwencji możemy przede wszystkim wymienić nieprzyjemny zapach czy uczucie wilgoci.

Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, aby zniwelować te wszystkie skutki schorzenia. Spośród nich, możemy wymienić wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu, które znajdziemy tu: https://seni.pl/pl_PL/kategoria/seni-dla-kobiet

Skąd powstaje nietrzymanie moczu?

Inaczej nazywane również inkontynencją, może mieć różne przyczyny powstania. Aby skutecznie wyleczyć to schorzenie, należy przede wszystkim udać się do lekarza, co nie zawsze jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Lekarz po dokładnym wywiadzie i rozpoznaniu przyczyn dobierze odpowiednią terapię, na którą mogą składać się specjalne ćwiczenia, magnetoterapia, elektrostymulacja czy leczenie farmakologiczne.

Zanim jednak terapia przyniesie wymierne efekty, komfort pacjenta trzeba wspomóc poprzez sprawdzone i skuteczne rozwiązania, jakimi są wkładki urologiczne.

Aby dobrać właściwe wkładki na nietrzymanie moczu należy zacząć od określenia stopnia zaawansowania inkontynencji.

Czym są wkładki urologiczne?

Wkładki te są zbawieniem dla osób, borykającymi się z NTM. Są one higienicznym środkiem chłonnym, który stosuje się w razie problemów z układem moczowym. Wkładki posiadają różny stopień redukcji zapachu, przyczepności do bielizny i chłonności. Sprawdzą się dobrze, w przypadku gdy ilość moczu nie jest zbyt obfita.

To bardzo komfortowy sposób, podczas leczenia zaburzenia nietrzymania moczu. Budowa wkładek umożliwia komfortowe używanie i nie odczuwanie ich podczas noszenia. Są niemal niewidoczne i nie pozostawiają brzydkiego zapachu.

Najlepsze wkładki urologiczne znajdziesz na: https://seni.pl/pl_PL

Wkładki urologiczne dla kobiet

Specjalnie dla Pań opracowano formułę, która idealnie odpowiada kobiecej budowie narządów moczowych. U kobiet zaleca się stosowanie podpasek urologicznych.

Nie można jednak zastępować profesjonalnych wkładek zwykła podpaską, gdyż nie posiadają one wystarczającej chłonności i nie pochłaniają przykrych zapachów.

Podpaski urologiczne dla kobiet są wykonane z antyalergicznego, chłonnego i oddychającego materiału. Nie zmieniają swojego położenia podczas chodzenia czy siadania. Szybko absorbują wilgoć.

Jakie wkładki urologiczne wybrać?

Przede wszystkim powinniśmy brać pod uwagę budowę, poziom wchłanialności oraz szczelność i sposób mocowania. Nie bez znaczenia jest również cena. Jednak tak, jak jest w przypadku pieluchomajtek, wkładki urologiczne również mogą być refundowane przez NFZ. Więcej tu: https://seni.pl/pl_PL/tresc/refundacja

Wkładki urologiczne - wszystko co musisz o nich wiedzieć


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Wkładki urologiczne - wszystko co musisz o nich wiedzieć
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line