Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych

źródło: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, dodano: 14 kwietnia 2021 r.

Fundacja dla Dzieci z CukrzycąFundacja dla Dzieci z Cukrzycą rozpoczęła zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych. Jeżeli chcesz podjąć pracę jako społeczny edukator diabetologiczny i prowadzić szkolenia dla placówek oświatowych z zakresu opieki nad dziećmi z cukrzycą typu 1 zgłoś się na kurs. Kurs w tym roku odbędzie się w formule zdalnej. Zapisy prowadzone są do 25 kwietnia 2021 roku.

Kurs na społecznych edukatorów diabetologicznych potrwa 4 dni i odbędzie się w maju 2021 roku. Zajęcia prowadzić będą: zespół Kliniki Diabetologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, trenerzy personalni i umiejętności skutecznej prezentacji, psycholodzy kliniczni, doświadczeni edukatorzy diabetologiczni.

Terminarz:

7 maja (piątek) 17:30 - 21:00
8 maja (sobota) 09:00 - 15:00
10 maja (poniedziałek) 14:00 - 18:30
15 maja (sobota) 09:00 - 15:00

Forma kursu: kurs ma formę zdalną, składa się z interaktywnych zajęć online oraz nauki indywidualnej w oparciu o materiały dostarczone przez organizatora.

Do wzięcia udziału w kursie niezbędne jest posiadanie wiedzy z zakresu terapii cukrzycy. Warunkiem ukończenia kursu jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach oraz zdanie sprawdzianu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

W ramach kurs poznasz następujące zagadnienia:

 • Opieka nad dzieckiem z cukrzycą w placówce oświatowej
 • Uwarunkowania prawne dotyczące opieki nad dzieckiem z cukrzycą typu 1 w placówkach oświatowych.
 • Psychologiczny aspekt funkcjonowania dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.
 • Praktyczne aspekty pracy edukatora. Szkolenia stacjonarne i zdalne.
 • Techniki skutecznej komunikacji. Sztuka prezentacji.
W celu zgłoszenia należy wypełnić elektroniczny formularz do dnia 25 kwietnia 2021 roku. Wszelkie pytania prosimy kierować na marta.osmianska@fundacja-cukrzyca.pl. Zakwalifikowanie na kurs będzie potwierdzone do dnia 28 kwietnia 2021. Zakwalifikowani uczestnicy kursu wnoszą opłatę wpisową w wysokości 50,00 PLN płatną do dnia 4 maja 2021 roku.

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line