Strona główna FreeStyle Libre
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Wkładki anatomiczne - wszystko co musisz o nich wiedzieć

Artykuł sponsorowany, dodano: 4 maja 2021 r.

Mimo że inkontynencja występuje bardzo powszechnie i dotyka kobiety oraz mężczyzn na różnym etapie życia, w dalszym ciągu dla wielu osób jest tematem krępującym. Pozbawia komfortu w codziennym funkcjonowaniu, a także powoduje stopniowe wycofywanie się z życia społecznego. Co jednak istotne, z problemem tym można sobie poradzić, w tym dzięki wkładkom anatomicznym.
 1. Wkładki urologiczne nieodzowną pomocą przy inkontynencji.
 2. Wkładki anatomiczne dla kobiet i mężczyzn.
 3. Pełne poczucie komfortu.
 4. Dostęp do środków higienicznych najwyższej jakości.
Dla wielu osób problem z nietrzymaniem moczu jest na tyle wstydliwy, że odbiera wszelkie chęci do kontaktów społecznych, a także funkcjonowania. Warto jednak pamiętać, że inkontynencja jest powszechną dolegliwością, którą może wywołać cały szereg przyczyn (z przebytymi chorobami włącznie). Bez wątpienia należy skontaktować się z lekarzem, ale niekoniecznie musimy rezygnować z uroków życia i jego przyjemności. A wszystko to dzięki wkładce anatomicznej.

Wkładki urologiczne nieodzowną pomocą przy inkontynencji

Jak zostało wspomniane, inkontynencja występuje zarówno u mężczyzn, jak i kobiet w różnym wieku. Powoduje to niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, bojąc się wstydliwej sytuacji - co często możliwe nie jest. Wiele osób dotkniętych tym schorzeniem jest w dalszym ciągu aktywna zawodowo, przez co i spotyka się z innymi. Wkładka urologiczna jest więc idealnym rozwiązaniem, gdyż skutecznie chroni przed przeciekaniem, jednocześnie dbając o wygodę i komfort. Co więcej, wysokiej jakości wkładki tłumią nieprzyjemny zapach, nie podrażniając przy tym skóry. Rekomendowane wkładki anatomiczne przyjazne dla środowiska znajdziemy w sklepie: https://www.abenasklep.pl/produkty/inkontynencja/wkladki-anatomiczne,2,1935

Wkładki anatomiczne dla kobiet i mężczyzn

Oprócz uniwersalnych wkładek urologicznych, na rynku występują również produkty biorące pod uwagę różnice anatomiczne obu płci. Wkładki przeznaczone dla mężczyzn charakteryzują się odmiennym kształtem, gwarantując doskonałe i zarazem wygodne dopasowanie się do ciała. Co więcej, niezwykle skutecznie niwelują nieprzyjemny zapach, w pełni chłonąc wilgoć. Z kolei wkładki dla kobiet posiadają rozbudowaną barierę idealnie chroniącą przed wyciekami. I ich kształt jest charakterystyczny, dopasowany do kobiecej anatomii. Oba rodzaje wkładek anatomicznych znajdziemy w sklepie: https://www.abenasklep.pl/produkty/inkontynencja,2,1928.

Pełne poczucie komfortu

Decydując się na wkładki anatomiczne, pozwolimy sobie na korzystanie ze wszystkich przyjemności, których doświadczaliśmy dotychczas. Gwarantują one użytkownikom komfort, w tym i bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Wielu użytkowników potrafi zapomnieć w ciągu dnia o nieprzyjemnym problemie z nietrzymaniem moczu, co jest olbrzymim sukcesem. Co jednak najważniejsze, wkładki umożliwiają normalne funkcjonowanie, wypełnianie obowiązków zawodowych, jak i spotkania z przyjaciółmi i rodziną.

Dostęp do środków higienicznych najwyższej jakości

Nic więc dziwnego, że dla wszystkich ludzi tak istotne jest znalezienie sklepu oferującego najwyższej jakości wkładki anatomiczne, jak i innego rodzaju środki higieniczne. Jak pokazuje praktyka, idealnie spełniającym te warunki jest wspomniany Abenasklep, co zgodnie potwierdzają wszyscy jego klienci. Kierując się w tę stronę, otrzymamy gwarancję zakupu sprawdzonych produktów, bezpiecznych dla naszego zdrowia, a także przechowywanych w odpowiedni sposób.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Wkładki anatomiczne - wszystko co musisz o nich wiedzieć
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line