Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli dzieci z cukrzycą na miejscu w placówce lub on-line

źródło: Federacja Diabetyków, dodano: 12 maja 2021 r.

Federacja Diabetyków

Federacja Diabetyków organizuje bezpłatne szkolenia dla kadry przedszkoli i szkół w całej Polsce z zakresu prawidłowej opieki nad uczniami z cukrzycą. Zamówienia szkolenia dokonuje przedstawiciel placówki (dyrektor, nauczyciel, pedagog). Szkolenia realizowane są stacjonarnie w placówce lub zdalnie (w formule on-line) po ustaleniu warunków technicznych.

Edukatorzy Federacji Diabetyków to lekarze, pielęgniarki, psychologowie, dietetycy, osoby mające wieloletnie doświadczenie w edukacji na temat cukrzycy. Niezwykle ważne jest, aby osoba, która będzie szkolić nauczycieli miała stosowne wykształcenie i przygotowanie do nauczania innych.

Każda cukrzyca jest inna i każde dziecko potrzebuje innego rodzaju wsparcia i pomocy, dlatego też Federacja stara się dopasować szkolenia do potrzeb nauczycieli konkretnego dziecka/dzieci. Szkolenia realizowane są na miejscu - w placówce lub zdalnie (on-line) po ustaleniu warunków technicznych, które są możliwe i dogodne dla placówki oświatowej.

Dodatkowo Federacja zachęca - za zgodą placówki - do obecności na szkoleniach rodziców, bo to oni najlepiej znają swoje pociechy. Projekt "Szkoły i przedszkola przyjazne diabetykom" realizujemy dzięki współfinansowaniu z PFRON!

Zamawianie szkoleń

Formularz: www.przyjaznediabetykom.pl
e-mail: szkolenia@diabetycy.eu
W razie pytań zapraszamy do kontaktu tel. 794 650 474Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli dzieci z cukrzycą na miejscu w placówce lub on-line
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line