Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Już wkrótce turniej Insulin On Board Cup 2021 w Warszawie

źródło: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, dodano: 16 sierpnia 2021 r.

III edycja turnieju piłkarskiego INSULIN ON BOARD CUP 2021 odbędzie się w dniach 4-5 WRZEŚNIA 2021 na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie. Realizatorem projektu współfinansowanego ze środków PFRON jest Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą. Organizator informuje, że są jeszcze wolne miejsca zarówno dla drużyn, jak i zawodników indywidualnych. Zapraszamy chłopców i dziewczęta we wszystkich kategoriach wiekowych (seniorzy, 2004-2007, 2008-2010 oraz 2011 i młodsi). Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Piłki Nożnej.

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne DRUŻYNY DIABETYKÓW oraz ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH (utworzymy dodatkowe zespoły). Turniej tradycyjnie odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: 2011 i młodsi, 2008-2010, 2004-2007 oraz kategoria open (2003 i starsi). Oprócz emocji piłkarskich, na wszystkich uczestników czeka także wiele innych atrakcji (w tym PIKNIK EDUKACYJNY) i znamienitych gości.

Do zapisywania się zapraszamy:

 • DRUŻYNY - minimum 6-osobowe a maksimum 9-osobowe zespoły, w których mogą razem występować zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. W przypadku braku wymaganej liczby zawodników, skład zostanie uzupełniony zawodnikami z otwartego naboru lub innych drużyn.
 • ZAWODNIKÓW INDYWIDUALNYCH - w podanych kategoriach wiekowych, chłopców i dziewczęta
Drużyny będą grać w sześcioosobowych składach (bramkarz + pięciu zawodników w polu). Uczestnikami zawodów mogą być wyłącznie osoby chorujące na cukrzycę.

W tym roku w turnieju mogą wziąć udział zawodnicy spełniający łącznie następujące kryteria:
 • dziewczynki i chłopcy mieszczący się w jednej z trzech kategorii wiekowych: 2008 i młodsi, 2004-2007 oraz kategoria open (2003 i starsi) oraz nowa kategoria 2011 i młodsi;
 • osoby chorujące na cukrzyce typu 1 z aktualnym w dniach turnieju orzeczeniem o niepełnosprawności,
 • mieszkańcy całego kraju
Ilość miejsc jest ograniczona!

Szczegółowe informacje, w tym regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie, regulamin zasady rozgrywania turnieju oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Już wkrótce turniej Insulin On Board Cup 2021 w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line