Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Słodkie pogotowie - pomoc i wsparcie dla całej Polski

źródło: Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, dodano: 27 sierpnia 2021 r.

Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą z Gliwic rozpoczęło realizację projektu edukacyjnego o zasięgu ogólnopolskim pod nazwą: "Słodkie pogotowie - edukacja w cukrzycy, pomoc i wsparcie dla dzieci, młodzieży i dorosłych chorych na cukrzycę". W ramach projektu oferowana jest wszechstronną pomoc prawna, psychologiczna oraz merytoryczna. Realizatorzy projektu dostępni są zarówno w formie stacjonarnej, w biurze organizacji, jak również telefonicznie, mailowo i na profilach społecznościowych.

Przedstawiciele Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą z Gliwic w ramach projektu "Słodkie pogotowie" dostępni są w biurze organizacji przy ul. Młyńskiej 17 w Gliwicach, a także telefonicznie, e-mailowo i na profilach społecznościowych organizacji.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00
Tel. +48 32 331 33 49,
Kom: + 48 605 331 345,
e-mail: biuro@mojacukrzyca.pl


Projekt jest realizowany dzięki Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, psychologicznej lub merytorycznej zapraszamy do kontaktu.

Jednocześnie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą realizuje na terenie gminy Zabrze, w ramach tegorocznej edycji programu "WzMOCnij swoje otoczenie", projekt o nazwie, tj. Słodkie Pogotowie - szkolenia z pomocy dzieciom z cukrzycą typu 1 w placówkach oświatowych, sportowych, kulturalnych. Poprzez realizację projektu Słodkie Pogotowie wspólnie z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi, partnerem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą wzmacniają jest świadomość cukrzycy jako najbardziej rozpowszechnionej choroby przewlekłej wśród dzieci. Dzięki szkoleniom dla nauczycieli na terenie Zabrza poprawia się poziom bezpieczeństwa uczniów chorych na cukrzycę typu 1 na terenie placówek oświatowych i innych w czasie zajęć lekcyjnych i pozaszkolnych. Więcej informacji na stronie organizacji.


Program Dostępność Plus - jak otrzymać dofinansowanie?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Słodkie pogotowie - pomoc i wsparcie dla całej Polski
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line