Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Współchorobowość w cukrzycy - spotkanie z nefrologiem - zobacz nagranie


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Specjalna zniżka na badania w Śląskich Laboratoriach Analitycznych

źródło: oprac. własne, dodano: 19 października 2021 r.

Śląskie Laboratoria AnalityczneW ramach współpracy ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi możemy przekazać Państwu specjalny rabat na badania laboratoryjne. W promocji dostępny jest pakiet badań cukrzycowych (glukoza, insulina, HOMA-IR), pakiet cukrzycowy rozszerzony (m.in. HbA1C, c-peptyd, cholesterol) oraz pakiet krzywe cukrowe. Sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje, a w każdym laboratorium czekają na Was profesjonaliści. Zachęcamy gorąco do skorzystania z oferty. Wystarczy pobrać zlecenie, wydrukować i udać się do punktu pobrań!

W ramach pakietów można wykonać badania:

  • Pakiet cukrzyca - Glukoza, Insulina, HOMA-IR w cenie 38,00 zł zamiast 42,81 zł
  • Pakiet cukrzyca rozszerzony - HbA1C, C-peptyd, Cholesterol całkowity, LDL, HDL, nie-HDL, TG, TSH, Kwas moczowy, Kreatynina, AST, ALT, GGTP, Witamina D3 25(OH) w cenie 205,00 zł zamiast 227,70 zł
  • Pakiet krzywe cukrowe - Test obciążenia glukozą 3pkt., Krzywa Insulinowa 3pkt. HOMA-IR w cenie 120 zł zamiast 133 zł

Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla ŚLA sprawą priorytetową. Laboratoria korzystają z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w laboratorium ŚLA to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Firma słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.

Dla Państwa komfortu sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje. Firma chce być bliżej, aby maksymalnie ułatwić kontakt. Szanuje także czas Pacjentów - wyniki badań można odebrać w formie elektronicznej, bez wychodzenia z domu.

Gdzie wykonasz badania?

Zapraszamy do ŚLA w następujących lokalizacjach: Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kęty, Knurów, Lubliniec, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląski, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tomice, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wieluń, Wola, Zabrze, Zawiercie, Żory i Żywiec.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty na pakiety badań! Zniżka 10% obowiązuje także na badania poza pakietami. Pobierz formularz, wydrukuj go i udaj się do najbliższego punktu pobrać. Pełna lista punktów pobrań dostępna jest tutaj.

Pobierz i wydrukujJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Specjalna zniżka na badania w Śląskich Laboratoriach Analitycznych
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line