Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Debata medialna online z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy - 9 listopada 2021

źródło: na podstawie informacji organizatora, aktualizacja: 30 października 2021 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne zaprasza do wspólnego świętowania obchodów Światowego Dnia Cukrzycy, które odbędą się już 9 listopada o godz. 12:00! W tym roku wydarzenie online odbędzie się pod hasłem: "Profilaktyka i opieka nad pacjentem diabetologicznym w Polsce 100 lat od odkrycia insuliny (1921-2021)". W spotkaniu wezmą udział eksperci oraz goście specjalni.

Jeśli nie teraz, to kiedy? Jak zatrzymać epidemię cukrzycy? To pytanie, jakie w tym roku stawia przed międzynarodową społecznością IDF, organizator Światowego Dnia Cukrzycy. Podczas debaty medialnej spróbujemy odpowiedzieć na te i inne pytania w gronie znamienitych gości.

W wydarzeniu udział wezmą eksperci: prof. Krzysztof Strojek, prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, prof. Irina Kowalska, prof. Maciej Małecki, prof. Leszek Czupryniak, prof. Tomasz Stompór, mgr Alicja Szewczyk, dr n. o zdr. Beata Stepanow. Goście specjalni, jako pacjenci z cukrzycą podzielą się swoimi historiami. Będą to Zbigniew Hołdys - kompozytor, wokalista, gitarzysta oraz Kristóf Szabó - tancerz, solista Polskiego Baletu Narodowego. Na spotkanie zostali zaproszeni również decydenci.

Emisja spotkania na żywo dostępna będzie na stronie https://swiatowydziencukrzycy2021.pl oraz fanpage @10tysiecyKrokow na Facebooku. Portal mojacukrzyca.org jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Debata medialna online z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy - 9 listopada 2021
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line