Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Zapisz się na 16. Bieg Policz się z cukrzycą! Biegamy w Polsce i na świecie!

źródło: oprac. własne/WOŚP, dodano: 23 listopada 2021 r.

Uwaga! Ruszyły zapisy na 16. Bieg "Policz się z Cukrzycą". W tym roku można wziąć udział w biegu na trzy sposoby: w biegu w Warszawie w dniu 29 stycznia 2022 roku, w Biegu Wirtualnym w dniach od 24 do 29 stycznia 2022 roku oraz w biegach organizowanych przez Sztaby w dniach między 15 grudnia 2021 roku, a 29 stycznia 2022 roku. Po raz kolejny będziemy biec w jednym celu - zakupu pomp insulinowych dla kobiet w ciąży z cukrzycą typu 1. Opłata startowa wynosi 50 zł.

Bieg w Warszawie

16. Bieg "Policz się z cukrzycą" w formie stacjonarnego biegu ulicami Warszawy. Dystans minimum 5 km pokonaj w dowolnej formie... przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wracamy z biegiem do Warszawy. Po raz kolejny będziemy biec ulicami Warszawy w jednym celu - zakupu pomp insulinowych dla kobiet w ciąży z cukrzycą typu 1. Startujemy 29.01.2022 o 12:00 sprzed Pałacu Kultury i Nauki.

Zapisy na bieg odbywają się w serwisie Slot Market w terminie 14.11.2021 - 29.01.2022 do godziny 11:00 lub do wyczerpania miejsc (limit 5000).

Zarejestruj się na warszawski bieg

Bieg Wirtualny - co warto wiedzieć

Dlaczego Wirtualny Bieg? Ponieważ łączymy się ze sobą za pomocą nowych technologii, ale każdy z Was biega, gdzie chce! Na Wirtualny Bieg WOŚP zapraszamy Cię w terminie 24-30.01.2022. Biegniesz, gdzie chcesz i ile chcesz, ale minimum to 5 km.
  • Datek na wsparcie celu biegu wynosi minimum 50 zł + koszty wysyłki
  • Pokaż nam, gdzie i ile biegniesz - dołącz do platformy wirtualnej (w grudniu otrzymasz specjalny kod) i pobierz aplikację JustMove (Android/iOS)
  • Jeśli zapiszesz się na Bieg Wirtualny - nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w Biegu w Warszawie (z przyczyn bezpieczeństwa i logistyki biegu). Możesz jednak zapisać się na Bieg w Warszawie i dołączyć do platformy wirtualnej.
Przy 29. Finale do wydarzenia dołączyło rekordowe 15 887 osób, którzy biegali w 3 500 miastach, w Polsce i na całym świecie. Wspólnie przebiegliśmy 130 932 km, a za dochód z pakietów kupiliśmy pompy dla kobiet w ciąży z cukrzycą typu 1. Świetnemu wynik sprawił, że chcemy rozwijać nasze biegowe osiągnięcia i łącząc dbanie o zdrowie z pomaganiem, otwieramy rejestrację na Bieg Wirtualny.

Zarejestruj się na Bieg Wirtualny

Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą typu 1

Fundacja WOŚP od 2004 prowadzi Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą typu 1 roku zakupiła 1776 nowoczesnych, osobistych pomp insulinowych i przekazała je do 38 ośrodków. Od 2004 do końca listopada 2020 roku, pompy zakupione przez Fundację WOŚP zostały wypożyczone łącznie 4931 kobietom. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu urodziło się 2502 zdrowych dzieci.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Zapisz się na 16. Bieg Policz się z cukrzycą! Biegamy w Polsce i na świecie!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 27 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line