Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z dr Magdaleną Dolecką-Ślusarczyk

źródło: oprac. własne, dodano: 24 listopada 2021 r.

Listopad jest miesiącem świadomości cukrzycy. W tym czasie nasze oczy kierujemy na problem cukrzycy i powikłań z nią związanych. Niezwykle ważne jest także dbanie o serce, które mamy tylko jedno i które posłużyć nam musi przez cały okres naszej bytności na ziemi. Razem z kampanią "Zadbaj o serce w swojej rodzinie" zapraszamy na kolejny program z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy", który odbędzie się już 26 listopada, jak zawsze, w piątek o godz. 20.00. Do studia zaprosiliśmy eksperta, specjalistkę chorób wewnętrznych i diabetolog, doktor Magdalenę Dolecką-Ślusarczyk. Porozmawiamy o cukrzycy, jednej z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych, która może prowadzić do tak poważnych powikłań zdrowotnych jak zawał serca czy udar mózgu. Zachęcamy do udziału!

Doktor Magdalena Dolecka-Ślusarczyk jest specjalistką chorób wewnętrznych i diabetologiem, pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, szpitalnej Poradni Diabetologicznej, jest również konsultantem w Klinice Położnictwa i Ginekologii - opiekuje się kobietami z cukrzycą ciążową. Doktor Magdalena Dolecka-Ślusarczyk pełni również funkcję Przewodniczącej Świętokrzyskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Oglądaj na żywo


Cukrzyca to jedna z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych, która może prowadzić do tak poważnych powikłań zdrowotnych jak zawał serca czy udar mózgu. W Polsce na cukrzycę choruje prawie 3 mln osób, a 5 mln ma stan przedcukrzycowy. By edukować Polaków na temat tych groźnych konsekwencji cukrzycy, została podjęta akcja "Zadbaj o serce w swojej rodzinie". W ramach tego projektu, specjaliści z zakresu diabetologii prowadzą działania zwiększające świadomość społeczną z zakresu profilaktyki i leczenia cukrzycy typu 2 oraz chorób, które mogą być jej następstwem, w tym na temat udaru mózgu.

Widzimy się na żywo w piątek, 26 listopada 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z dr Magdaleną Dolecką-Ślusarczyk
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line