Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną DIAB_MOM Jastrzębską

źródło: oprac. własne, dodano: 30 listopada 2021 r.

W grudniu nie zwalniamy temat. Kolejne cukrzycowe spotkania przed nami! Zapraszamy na program na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" już w najbliższy piątek, 3 grudnia o godzinie 20.00. W programie gościć będziemy Annę Jastrzębską, znaną w Internecie pod nickiem DIAB_MOM. Anna w sieci dzieli się swoim doświadczeniem w temacie przygotowania i prowadzenia ciąży w cukrzycy oraz opieką nad małym dzieckiem. W programie porozmawiamy o pomyśle na projekt DIAB_MOM, o przebiegu ciąży w cukrzycy, o wyzwaniach jakie stawia przez Anną życie oraz o planach na dalszy rozwój jej działalności. Tradycyjnie już będzie zadawania pytań i komentowania. Koniecznie bądźcie z nami!

Anna Jastrzębska jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, aktywną zawodowo żoną i mamą 1,5-rocznego Leo, z cukrzycą typu 1 zmaga się od 22 lat. Pracuje jako nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej. Obecnie leczona przy pomp pompy insulinowej i systemu FreeStyle Libre. W Internecie stworzyła miejsce dla kobiet planujących i będących w ciąży. Na swoim blogu DIAB_MOM dzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie choroby oraz wspiera diabetyków, w szczególności kobiety ciężarne z cukrzycą, cukrzycą ciążową, insulinoopornością, przyszłe i aktualne mamy, które borykają się ze strachem, wyrzeczeniami, trudnymi chwilami i niepewnością.

Zobacz to!

Prowadząc swoje działania w Internecie Anna chce dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi Słodkimi Mamami. Na blogu pojawiają się informacje dotyczące zarówno pomp insulinowych, jak przebiegu ciąży i macierzyństwa z cukrzycą typu 1, od niedawna są tam również informacje dotyczące cukrzycy ciężarnych. Anna pokazuje swoje życie z cukrzycą typu 1, motywuje innych diabetyków do dbania o siebie, skłania do akceptacji i zaprzyjaźnienia się z chorobą.

Oglądaj na żywo


Anna Jastrzębska jestem w trakcie organizowania spotkania dla diabetyczek oraz kobiet ciężarnych z cukrzycą, którego celem będzie m.in. propagowanie przygotowania się do ciąży w cukrzycy typu 1, pokazanie zalet stosowania pompy insulinowej oraz systemu CGM w czasie planowania, w ciąży i połogu, zdobycie wiedzy, w jaki sposób kontrolować poziom glikemii w cukrzycy ciężarnych, będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i uzyskać wsparcie. Spotkanie zaplanowane jest na połowę maja 2022 roku i odbędzie się w Warszawie. W planach Anna ma również stworzenia swojej marki odzieżowej dla ciężarnych diabetyczek oraz zdrowych kobiet.

Widzimy się na żywo w piątek, 3 grudnia 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną DIAB_MOM Jastrzębską
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line