Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Badania laboratoryjne - klucz do zdrowego życia!

Artykuł partnera, dodano: 27 grudnia 2021 r.

Badania laboratoryjne powinny być wpisane w jedną regularnych czynności powtarzanych chociaż raz w roku. Cykliczne monitorowanie swojego stanu zdrowia będzie stanowiło doskonałą formę profilaktyki. Diagnostyka chorób tarczycy to zaledwie początek zalet wynikających z takich systematycznych badań. Warto korzystać z takich badań!
  1. Skorzystaj z badań laboratoryjnych i sprawdź swoje zdrowie
  2. Badania laboratoryjne - to coś więcej niż diagnostyka infekcji
  3. Zainwestuj w badania laboratoryjne i ciesz się życiem w zdrowiu!

Skorzystaj z badań laboratoryjnych i sprawdź swoje zdrowie

Wykonaj badania kału, moczu oraz krwi raz do roku, aby mieć pewność, że wszystko z Twoim organizmem jest w najlepszym porządku. Jeżeli okaże się inaczej - takie badanie podstawowe pozwolą Ci na ukierunkowanie Twojej uwagi na te wyniki, które nie wyszły w granicach normy. Systematyczne badania podstawowe pozwolą na wczesne wykrycie niepożądanych nieprawidłowości, które mogą się pojawić w Twoim organizmie.

Samo pobieranie krwi trwa chwilę i we wprawnych rękach jest bezbolesne - takie laboratoryjne badania krwi wykonane w punkcie pobrań pozwolą na sprawne poznanie wyników.

Badania laboratoryjne - to coś więcej niż diagnostyka infekcji

Cyklicznie zgłaszanie się do punktów pobrań powinno być wpisane na stałe do kalendarza każdego z nas. Badania laboratoryjne pozwolą na dokładne poznanie kondycji naszego organizmu. To prosty sposób na długie i zdrowe życie! Możliwość skorzystania z takich badań w podstawowym wariancie przysługuje wszystkim osobom podlegającym pod NFZ. W przypadku chęci wykonania bardziej zaawansowanych badań warto skorzystać z prywatnych placówek - wówczas w komfortowy sposób i bez kolejek będziesz mieć możliwość przeprowadzenia takich badań.

Choroby tarczycy, insulinooporność, anemia - zapanuj nad swoim zdrowiem!

Szybkie tempo życia, brak odpowiedniej uwagi i troski co do prowadzenia higienicznego trybu życia - to wszystko sprawia, że podlegamy powszechnie wielu chorobom cywilizacyjnym. O czym konkretnie mowa? Wszelkie alergie stają się coraz bardziej popularne - zyskują na popularności zarówno u dzieci, jak i wśród osób w średnim wieku. Przeprowadzenie odpowiednich badań pozwoli zweryfikować jakie alergeny nas uczulają.

Wśród kobiet dość powszechne są choroby tarczycy. Mogą objawiać się na różne sposoby - jednym z nich jest na przykład znaczny przyrost masy ciała oraz pogorszenie nastroju. Warto jak najwcześniej reagować na wszelkie zmiany zachodzące w naszym organizmie. Dzięki temu zyskasz możliwość szybkiej reakcji i podjęcia odpowiedniego leczenia, które nie tylko pozwoli zastopować niekorzystne zmiany zachodzące w Twoim organizmie, ale również odwrócić chorobę. Kluczem będzie tutaj rozpoczęcie odpowiedniego leczenia i poddanie się fachowej opiece lekarskiej.

Zainwestuj w badania laboratoryjne i ciesz się życiem w zdrowiu!

Wiele osób usiłuje oszczędzać, jednak redukowanie wydatków związanych z troską o własne zdrowie jest przykładem krótkowzrocznych oszczędności. W przypadku, gdy na dłuższą metę zaniedbamy swoje zdrowie - wówczas konieczność leczenia, wizyt lekarskich oraz wdrożenia dedykowanych leków sprawi, że zaoszczędzane na profilaktyce i badaniach pieniądze zainwestujemy w niwelowanie skutków choroby.

Warto zatem podejść do takich badań rozsądnie i z głową - o wiele łatwiej i korzystniej jest bowiem zapobiegać niż leczyć. W pędzie codziennego życia łatwo o tym zapomnieć, dlatego tak ważne jest regularne korzystanie z badań w sprawdzonym laboratorium. Zasługujesz na to!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Badania laboratoryjne - klucz do zdrowego życia!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line