Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Współchorobowość w cukrzycy - spotkanie z nefrologiem - zobacz nagranie


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Masz dziecko z cukrzycą? Przetestuj bezpłatnie AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów!

źródło: oprac. własne, dodano: 21 stycznia 2022 r.

AKUTOL Spray do usuwania plastrów to roztwór lotnych beztłuszczowych silikonów w postaci sprayu. Stosowany jest do łatwego usuwania plastrów kryjących i transdermalnych, opatrunków przylepnych i innych wyrobów medycznych przyklejanych do powierzchni ciała (w tym starych wkłuć do pomp insulinowych i zużytych sensorów). Zapobiega bólowi związanemu z usuwaniem plastra i pomaga szybko i sprawnie usunąć plaster. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka z cukrzycą masz teraz możliwość bezpłatnego przetestowania preparatu AKUTOL! Sprawdź, jak to zrobić.

Jeżeli Twoje dziecko ma obawy przed usunięciem starego wkłucia lub sensora i odczuwa z tego powodu dyskomfort preparat AKUTOL może być idealnym rozwiązaniem tego problemu. Odklejanie plastrów nie będzie stanowiło już dla Ciebie i Twojego dziecka problemu!

AKUTOL zapobiega bólowi związanemu z usuwaniem plastra. Przyda się przy zdejmowaniu starego wkłucia od pompy insulinowej czy zużytego sensora do monitoringu glikemii. Pomaga szybko i sprawnie usunąć plaster. Roztwór w sprayu nie jest wchłaniany przez skórę, powoli odparowuje. Działa łagodnie również na skórę wrażliwą i bardzo suchą, popękaną lub zniszczoną.


Może być stosowany u cukrzyków, małych dzieci i noworodków. Pozostawia leczone miejsce czyste i przygotowane do naklejenia nowego plastra. Wybrane badania kliniczne potwierdziły wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa olejów silikonowych podczas ukierunkowanego zastosowania miejscowego na plaster i ranę.

AKUTOL jest testowany dermatologicznie. Działa delikatnie na skórę, wydajny (nawet do 200 aplikacji). Idealny dla dzieci i dorosłych aktywnie spędzających czas, osób stosujących plastry hormonalne/nikotynowe, pacjentów specjalistycznych placówek: m.in. ze stomią, cukrzycą. Rekomendowany przez placówki medyczne.

Głosami konsumentów marka AKUTOL uzyskała I miejsce w kategorii "Preparaty do bezbolesnego usuwania plastrów". Organizatorem głosowania była Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Ogólna próba badania w roku 2021 - 15000 respondentów.


Jak ulżyć swoim dzieciom w tej nieprzyjemnej, aczkolwiek niezbędnej czynności? Teraz już wiesz! Sięgnij po AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów. Wystarczy, że popsikasz przez kilka sekund plasterek i bezboleśnie będziesz go mogła zdjąć bez szarpania, szczypania czy odrywania od delikatnej skóry. Ponadto idealnie usuniesz także nieestetyczne resztki kleju, które zawsze zostają w obrębie plastra. Przekonaj się sama, że usuwanie plastra może odbyć się bez bólu, płaczu i strachu!

Przetestuj AKUTOL!

Jesteś rodzicem dziecka z cukrzycą i nie testowałeś jeszcze AKUTOLU? Teraz masz taką możliwość! Zupełnie za darmo. Wejdź na profil Akutol Polska na Facebooku i napisz swój adres w wiadomości prywatnej. Dodaj zgodę na jednorazowe wykorzystanie danych adresowych ("Wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzania moich danych adresowych w celu wysłania próbki preparatu Akutol"). Śpiesz się! Producent przygotował 100 próbek preparatu Akutol. Kto pierwszy, ten lepszy! Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz przesyłkę z Akutolem i przetestujesz produkt!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Masz dziecko z cukrzycą? Przetestuj bezpłatnie AKUTOL do bezbolesnego usuwania plastrów!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line