Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Bezpłatna konferencja Cukrzyca Tech Fest 2022 już 5 marca!

źródło: info. prasowe, dodano: 12 lutego 2022 r., aktualizacja: 3 marca 2022 r.

5 marca 2022 roku, w formie spotkania online, odbędzie się druga już edycja największej polskiej konferencji dotyczącej technologii dla diabetyków - Cukrzyca Tech Fest 2022. Jest to konferencja zorganizowana przez pacjentów w ramach inicjatyw internetowych społeczności.

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

IDEA KONFERENCJI

XXI wiek przyniósł nam wiele nowoczesnych rozwiązań dla diabetyków. Pompy, CGMy, inteligentne peny i wreszcie - systemy zamkniętej pętli cukrzycowej. Technologia ma jednak to do siebie, że potrafi nas przerosnąć, dlatego często szukamy wsparcia wśród społeczności, wiedzy, instrukcji czy też pomocnej dłoni. Konferencję Cukrzyca Tech Fest tworzymy właśnie dla Was - żeby ułatwić wejście w świat "diabtech", dzielić się wiedzą oraz po prostu spotkać przyjazną nam osobę, z tymi samymi problemami.

PROGRAM KONFERENCJI

W ramach całodziennej aktywności online swoją obecnością zaszczycą nas wspaniali Polscy prelegenci. "Zapraszamy ludzi, którzy są bardzo blisko technologii z różnych dziedzin życia cukrzyka. Na ten moment trwają jeszcze negocjacje z prelegentem zagranicznym" przekazuje Jarosław Jerry Gilewicz - główny organizator wydarzenia. Wstęp będzie darmowy po wcześniejszej rejestracji. Swoją obecnością w tej edycji w roli prelegenta zaszczyci nas przede wszystkim Diabetolog - dr Andrzej Gawrecki. Nie zabraknie naszych wspaniałych influencerek - Diab Mom oraz Diabetic Crossfit Girl.

"Bardzo mocnym punktem całej agendy będzie niewątpliwie występ pani Teresy Benbenek-Klupy z firmy Ascensia Diabetes Care Poland - głównego partnera Cukrzyca Tech Fest. Pani Teresa ma przeogromną wiedzę o sprzęcie, sama jest na pompie z technologią pętli zamkniętej" dodaje Jerry. Niewątpliwie ciekawą prelekcją będzie występ Przemysława Majewskiego, CEO DLabs. Przemek na co dzień prowadzi Software House specjalizujący się w sztucznej inteligencji. Opowie o szansach zastosowania AI w terapiach dla cukrzyków.

Gościem z zagranicy w tegorocznej edycji będzie Chris Wilson, który po ponad 20 latach pracy w IT jako administrator systemów, architekt systemów i konsultant, postanowił zająć się problemem fluktuacji wrażliwości na insulinę, który zaobserwował we własnych danych dotyczących choroby. Z pomocą osób żyjących z cukrzycą, które wniosły własne obserwacje, opracowuje nowe sposoby opisu tych fluktuacji za pomocą wzorów matematycznych. Chris zaprezentował swoje wstępne prace na konferencji DiabetesMine D-Data eXchange w listopadzie 2021 r. W lutym 2022 r. zaczęły pojawiać się pierwsze implementacje open source nowych algorytmów dostarczania insuliny oparte na jego odkryciach i badaniach w AndroidAPS.

PARTNERZY KONFERENCJI

Partner Strategiczny - Ascensia Diabetes Care Poland
Partnerzy Diabetologiczni - Roche Diabetes Care Poland, Abbott Laboratories Poland, Diabetes Lab
Partnerzy Technologiczni - Proglikemia (dystrybutor Dexcom Polska) oraz platforma LiveWebinar
Patroni medialni - Mojacukrzyca.org, Fundacja Najsłodsi, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki w Gdańsku, Blog "Diabetyk Online".

REJESTRACJA

Wszystkie informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie https://cukrzyca.tech lub bezpośrednio w serwisie evenea: https://app.evenea.pl/event/CukrzycaTechFest2022/

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Bezpłatna konferencja Cukrzyca Tech Fest 2022 już 5 marca!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line