Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - druga część na żywo o systemie sztucznej trzustki, 25 lutego, godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 22 lutego 2022 r.

Rzadko zdarza się, aby program z planowanych 90 minut trwał aż 147 minut! W ostatni piątek rozmawialiśmy o systemie AndroidAPS, czyli systemie sztucznej trzustki (artificial pancreas system) w stylu Do-It-Yourself. Ten temat bardzo Was zainteresował. Pojawiło się wiele komentarzy, pytań, spostrzeżeń. Frekwencja była bardzo duża. Zabrakło nam tylko czasu, aby o wszystkim powiedzieć. Zatem, coś czego jeszcze u nas nie było! DOGRYWKA! W studiu ponownie ugościmy ekspertów technologicznych, którzy ogarniają ten temat, jak nikt inny. Będzie z nami Jarosław Jerry Gilewicz z Cukrzyca.tech i Szymon Czapla z Nightscout.pl. Zapraszamy na spotkanie na żywo już w najbliższy piątek, 25 lutego od godziny 20.00! Odpowiemy na pytania, na które w pierwszej części zabrakło czasu. Zapraszamy!

Jarosław Jerry Gilewicz z cukrzycą typu 1 zmaga się od 26 lat. Od samego początku swojej przygody z cukrzycą mocno związany jest z technologiczną częścią słodkiego świata. Prowadzi serwis cukrzyca.tech. Jest organizatorem konferencji Cukrzyca Tech Fest, która w tym roku będzie miała swoją drugą edycję. Odbędzie się już 5 marca w formule on-line. Konferencja ma za zadanie ułatwić wejście w świat "diabtech".

Szymon Czapla jest pomysłodawcą i jednym ze współautorów polskiej wersji serwisu Nightscout.pl, w którym zgromadzono różne rozwiązania umożliwiające korzystanie z monitoringu glikemii CGM w chmurze. Szymon posiada bogate doświadczenie w temacie monitoringu glikemii, możliwości systemu Nigthscout i pomp insulinowych typu Do-It-Yourself. Prywatnie jest ojcem 12-letniego Adama, który ma cukrzycę typu 1.

Oglądaj na żywo


Co nieco własnych doświadczeniach z systemem AndroidAPS opowie także Jerzy Magiera, który od miesiąca korzysta z systemu zamkniętej pętli. Dowiesz się, z jakiego sprzętu korzysta, ile trwało podłączenie i uruchomienie pętli, jakie trzeba było przejść zadania i czy były trudne. Wyjaśnimy także od czego zacząć i jak się nie pogubić. Przed nami dużo praktycznej wiedzy! Dogrywkę czas rozpocząć!

Widzimy się na żywo w piątek, 25 lutego 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - druga część na żywo o systemie sztucznej trzustki, 25 lutego, godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 7 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line