Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną Przybylak z BAJKcukrzycOWO, 25 marca, godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 22 marca 2022 r.

Rower, cukrzyca, to i owo? To nic innego, jak BAJKcukrzycOWO! Do programu "Pogadajmy o cukrzycy" już w najbliższy piątek, 25 marca, zaproszenie przyjęła Anna Przybylak, autorka książki "Cukrzycowy zawrót głowy", blogerka i miłośniczka aktywnego stylu życia. Początek sezonu rowerowego to idealny moment na porozmawianie o wysiłku fizycznym w cukrzycy. Ania doskonale zna ten temat i z przyjemnością podzieli się z nami swoim doświadczeniem. Opowie też o tworzeniu książki o cukrzycy, która właśnie ma swoją premierę. Pogadamy o cukrzycy i rowerach. Bądźcie z nami!

Anna Przybylak od wielu lat choruje na cukrzycę typu 1. Jest miłośniczką aktywnego stylu życia, szczęśliwą żoną i kobietą, która zna swoją wartość i żyje na swój sposób, nie zawsze idealny. W marcu 2022 roku premierę ma jej książka "Cukrzycowy zawrót głowy", w którym opisała swoją przygodę z cukrzycą. Prowadzi bloga BAJKcukrzycOWO gdzie opisuje swoje życie z cukrzycą typu 1, dzieli się wskazówkami o sporcie, głównie w kontekście cukrzycy.

"Cukrzycowy zawrót głowy" to wspominania Anny Przybylak z młodzieńczych i dorosłych latach zmagań z niełatwą chorobą - cukrzycą. Dzięki tej książce lepiej zrozumiesz życie z cukrzycą, doświadczysz emocji, które towarzyszą tej chorobie, zmienisz niekorzystne spojrzenie na nieuleczalną chorobę oraz poznasz prawdziwą, cukrzycową codzienność.

W książce autorka porusza wątki głównie cukrzycowe, a także zaburzeń odżywiania, depresji, uzależnień od alkoholu, palenia papierosów, od nadmiernego wysiłku fizycznego. Historie opisane w książce oparte są na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas: pobytów w szpitalach, uczęszczania do szkoły, przebywania na studiach, pracy, wyjazdów zagranicę czy po prostu normalnego życia. Kto lepiej zrozumie cukrzyka, jak nie sam cukrzyk.

Książka dostępna jest w wersji papierowej, w formie ebooka oraz w wersji audio (MP3). Ania samodzielnie przygotowała i wydała publikację, również samodzielnie stworzyła wersję audio. Warto poznać historię Ani i zobaczyć, jak żyje się z cukrzycą. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tą publikacją.

Podczas spotkania na żywo będzie możliwość zdobycia książki "Cukrzycowy zawrót głowy" autorstwa Anny Przybylak. Warto być aktywnym!

Oglądaj na żywo


Widzimy się na żywo w piątek, 25 marca 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Anną Przybylak z BAJKcukrzycOWO, 25 marca, godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line