Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Insulin On Board Cup 2022 już w czerwcu w Warszawie

źródło: oprac. własne, dodano: 22 kwietnia 2022 r., aktualizacja: 10 maja 2022 r.

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą organizuje kolejną edycję turnieju piłkarskiego INSULIN ON BOARD CUP, która odbędzie się w dniach 18-19 czerwca w Warszawie. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są wszystkie chętne drużyny diabetyków oraz zawodników niezrzeszonych (utworzone zostaną dodatkowe zespoły). W myśl hasła "Łączy Nas Piłka" podczas turnieju piłkarskiego utworzone zostaną również drużyny składające się z diabetyków z Ukrainy. Zapraszane są osoby w każdym wieku, także dorosłe.

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

W turnieju udział wezmą zawodnicy w następujących kategoriach wiekowych:
 • 2011 i młodsi
 • 2008-2010
 • 2004-2007
 • dorośli
Fundacja informuje, że zwraca koszt noclegu dla zawodnika i jednego opiekuna oraz zapewnia wyżywienie podczas turnieju. Zgłoszenia przyjmowane były do końca marca 2022 roku. W sprawie udziału w turnieju warto kontaktować się z lokalnymi organizacjami działającymi na rzecz diabetyków, które prowadzą drużyny sportowe składające się z diabetyków.

W przypadku diabetyków z Ukrainy w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, miasto obecnego pobytu, telefon kontaktowy oraz załączyć zaświadczenie o chorobie (może być po ukraińsku). Zgłoszenie proszę wysłać na sport@fundacja-cukrzyca.pl. Zapraszamy do zapisywania się i przekazania informacji znajomym.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Insulin On Board Cup 2022 już w czerwcu w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line