Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 14 października o godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 11 października 2022 r.

Nasze drugie spotkanie, w tym sezonie, w programie "Pogadajmy o cukrzycy" w dniu 14 października będzie wyjątkowe, i to z kilku powodów. Po pierwsze będziemy świętowali 21 urodziny portalu mojacukrzyca.org. Jeszcze nie tak dawno była okrągła 20-stka, a już na koncie mamy przysłowiowe oczko! Po drugie do studia zaprosiliśmy wyjątkową osobę, kobietę z żelaza, Maję Makowską, znaną szerzej pod pseudonimem Sugar Woman. Maja nie tak dawno ukończyła podwójnego Ironmana. Po trzecie - tak, jak ostatnim razem będzie mogli zadzwonić do studia. Będzie więc wesoło, sympatycznie i jak zawsze u nas merytorycznie. Musicie być z nami! Ten odcinek realizujemy we współpracy z naszym partnerem - firmą Sanofi. Start w piątek, 14 października o godz. 20.00!

Maja Makowska jest pierwszą kobietą w Polsce z cukrzycą typu 1, a może i na świecie, która ukończyła podwójny dystans Ironmana. W czasie niecałych 30 godzin pokonała bez przerw 7,6 km pływania, 360 km jazdy na rowerze w deszczu po nocy i 62,7 km biegania. Wyścig odbył się w miejscowości Bad Radkersburg, uzdrowisku w Austrii. Podczas zawodów Maję wspierał niezastąpiony support, który pomagał jej z kontrolą glikemii, zmianą ubrań i dostarczaniem potrzebnej ilości węglowodanów. Podczas spotkania Maja opowie o przygotowania do zawodów, przebiegu tego wyścigu i emocjach jakie temu towarzyszyły. Dowiemy się, jak tam ekstremalny wysiłek wpływa na organizm osoby z cukrzycą typu 1, o czym należy pamiętać i jak sobie radzić z wysiłkiem fizycznym na co dzień.

Oglądaj na żywo


Podczas spotkania świętować będziemy także kolejne, tym razem już 21, urodziny portalu mojacukrzyca.org. Wszystko zaczęło się w 2001 roku. Od tego momentu w sieci codziennie można korzystać z zasobów portalu uzyskując wiedzę, jak również wsparcie merytoryczne. Od 21 lat razem tworzymy tą wyjątkową, słodką społeczność, a życia z cukrzycą bez informacji z mojacukrzyca.org wydaje się nierealne. Portal na dobre wpisał się w polską diabetologię i stał się narzędziem terapeutycznym, które można wykorzystywać w codziennej samokontroli.

Sanofi to innowacyjna, globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca jeden cel, aby zgodnie z hasłem "We chase the miracles of science to improve people’s lives" stawiając na potęgę nauki, zmieniać świat na lepsze. W 100 krajach zaangażowane i utalentowane zespoły pracują na rzecz zmiany oblicza medycyny, czyniąc niemożliwe możliwym. Firma tworzy terapie oraz szczepionki, które ratują życie milionom ludzi na całym świecie. Kluczowym punktem ambicji firmy jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. Sanofi zatrudnia w Polsce blisko 900 pracowników. Jedna z 74 światowych fabryk Sanofi, zlokalizowana jest w Rzeszowie. Co roku firma produkuje w rzeszowskim zakładzie ponad 70 milionów produktów leczniczych, które trafiają zarówno na rynek polski jak i do 23 innych krajów. Siedziba główna Sanofi mieści się w Warszawie, a centrum dystrybucyjne w podwarszawskich Błoniach. W 2021 roku Sanofi znalazło się wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce z tytułem Top Employer Poland 2021. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Zachęcamy Was także do pełnej interakcji z nami. Oprócz pisania tradycyjnych wiadomości na czacie podczas spotkania będziecie mieć okazję do bezpośredniego zatelefonowania do studia i porozmawiania z prowadzącymi. Czekamy na Wasze telefony. Wspólnie tworzymy ten program i jesteśmy tu dla Was, więc liczymy, że nas nie zawiedziecie. Do zobaczenia... i usłyszenia!

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 14 października 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 14 października o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line