Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Dołącz do kampanii społecznej zainicjowanej przez firmę MEDTRONIC #BlueBalloonChallenge

źródło: oprac. własne, dodano: 18 listopada 2022 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Życie z cukrzycą to nieustanne balansowanie. Raz jest niżej, a raz wyżej. Poziom cukru we krwi raz spada, za innym razem rośnie. Robimy wszystko, aby utrzymać go na właściwym poziomie. To tak samo jakbyś codzienne czynności wykonywał trzymając balon w powietrzu. Kilka dni temu miała miejsce odsłona kampanii społecznej #BlueBalloonChallenge zainicjowana przez firmę Medtronic. Dołącz do kampanii, a za każdy opublikowany film w mediach społecznościowych do końca listopada firma przekaże darowiznę w wysokości 5,00 € na organizację charytatywną Life for a Child, która wspiera dzieci w krajach, w których brakuje zasobów, insuliny, zaopatrzenia i edukacji diabetologicznej.

#BlueBalloonChallenge to wspólna inicjatywa Medtronic i #dedoc° na rzecz organizacji Life for a Child. Celem tej kampanii jest budowanie świadomości na temat cukrzycy i gromadzenie funduszy dla osób żyjących z cukrzycą na całym świecie. Niebieski balon, który stale należy podrzucać jest metaforą, która pokazuje że obok normalnych, codziennych czynności, które przynosi nam życie mamy dodatkowe, nieustające zadanie: musimy tak balansować aby balonik - nasz poziom cukru - stale był pod kontrolą. Ani nie spadł zbyt nisko ani nie odleciał zbyt daleko.

Co ciekawe do nagrania filmu nie potrzebujesz prawdziwego balona. Wypróbuj specjalny filtr na Instagramie, a niebieski balon magicznie pojawi się w Twojej historii! To bardzo proste. Za każdą historię na Instagramie z filtrem #BlueBalloonChallenge firma Medtronic przekaże 5,00 euro na życie dla dziecka! Wszystkie fundusze pomogą dzieciom chorym na cukrzycę w najbiedniejszych krajach świata. Twoje 5,00 euro pomoże wesprzeć dziecko insuliną, paskami do glukozy i nie tylko!

Jak to zrobić?

1. ZRÓB ZDJĘCIE LUB WIDEO
Po prostu zrób film lub zdjęcie, na którym trzymasz niebieski balon w powietrzu. Jeśli nie masz balonu w domu, wypróbuj filtr na Instagramie. Zachęcamy do kreatywności - czekamy na to, co zrobisz ze swoim balonem! Pokaż swoje codzienne czynności, to co robisz zazwyczaj lub coś nietypowego. Wybór należy do Ciebie.

2. UDOSTĘPNIJ TO
Udostępnij swoje zdjęcie lub film w mediach społecznościowych, używając hashtagu #BlueBalloonChallenge. Żeby umożliwić przekazanie darowizny pieniężnej ważne jest, aby prawidłowo oznaczyć następujące profile: @MedtronicDiabetesEU, @dedoc_org i @lifeforachild !

Do końca listopada 2022 r. firma Medtronic przekaże 5,00 EUR za każdą opublikowaną historię na Instagramie, która korzysta z filtra #BlueBalloonChallenge i tagów @MedtronicDiabetesEU - łącznie do 100 000 EUR! Im więcej osób uczestniczy, tym więcej pieniędzy uda się zebrać dla dzieci chorych na cukrzycę. Dziękuję za Twoje wsparcie!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Dołącz do kampanii społecznej zainicjowanej przez firmę MEDTRONIC #BlueBalloonChallenge
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line