Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Dłuższe życie z Cukrzycą

Wręczono statuetki przyjaciół kampanii Dłuższe życie z cukrzycą

źródło: info. własne, dodano: 5 grudnia 2022 r.

Dłuższe życie z cukrzycą

1 grudnia 2022 roku odbyło się uroczyste spotkanie, na którym wręczono trzy statuetki Przyjaciela kampanii "Dłuższe życie z cukrzycą". Jak co roku, organizatorzy kampanii edukacyjnej "Dłuższe życie z cukrzycą" dziękują osobom, które wspierają kampanię i szerzą wiedzę na temat cukrzycy. W tym roku nagrodzone zostały następujące osoby: dr n. med. Mariola Kosowicz, mgr Alicja Szewczyk oraz red. Zbigniew Wojtasiński. Serdecznie gratulujemy!

Co roku wręczane są statuetki Przyjaciela kampanii "Dłuższe życie z cukrzycą". Organizatorzy chcą w ten sposób podziękować i uhonorować osoby i instytucje, które wspierają kampanię i szerzą wiedzę na temat cukrzycy. W 2021 roku statuetki "Przyjaciela kampanii Dłuższe życie z cukrzycą" otrzymały: red. Katarzyna Pinkosz, dziennikarka prasowa, red. Violetta Długosz-Leończuk, dziennikarka telewizyjna oraz poseł Ewa Kołodziej, Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Cukrzycy.

W 2019 statuetkę "Przyjaciel kampanii "Dłuższe życie z cukrzycą" wręczono: Polskiemu Towarzystwu Diabetologicznemu, Posłance Lidii Gądek, Posłowi Tomaszowi Latosowi, Beacie Stepanow - Prezes Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej, Odecie Moro oraz Michałowi Pieli.

W tym roku statuetki otrzymali:

  • dr n. med. Mariola Kosowicz - psycholog kliniczny, psychoonkolog
  • mgr Alicja Szewczyk - Prezes Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii
  • red. Zbigniew Wojtasiński - dziennikarz piszący o zdrowiu i nauce w Polskiej Agencji Prasowej. Dziennikarz Medyczny Roku 2020.
Statuetki wręczali przedstawiciele organizatorów kampanii "Dłuższe życie z cukrzycą" oraz przedstawiciele partnerów kampanii - Anna Śliwińska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz Jerzy Magiera z portalu mojacukrzyca.org.

Serdecznie gratulujemy!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Dłuższe życie z Cukrzycą: Wręczono statuetki przyjaciół kampanii Dłuższe życie z cukrzycą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 4 marca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line