Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
O cukrzycy

Ogarnij Cukrzycę z Accu-Chek - seria filmów o cukrzycy

źródło: info. własne, dodano: 9 lutego 2023 r.

Firma Roche Diabetes Care przygotowała serię pięciu filmów o cukrzycy z cyklu "Ogarnij Cukrzycę z Accu-Chek". Filmy poświęcone są diagnozie, emocjom, życiu seksualnemu, życiu prywatnemu i zawodowemu oraz motywacji do leczenia. Wśród gości znaleźli się doktor Luiza Napiórkowska, doktor Monika Łukasiewicz, doktor Karolina Kędzierska-Kapuza, Agnieszka Rydzewska-Dziel oraz Jerzy Magiera. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z rozmową psycholog Adrianny Sobol z pacjentem z cukrzycą i założycielem portalu internetowego mojacukrzyca.org Jerzym Magierą, na temat emocji oraz akceptacji choroby przewlekłej, a także pozostałymi filmami.

Diagnoza choroby przewlekłej jest dużym ciężarem, z dnia na dzień zmienia się rzeczywistość, konieczna jest zmiana nawyków i codziennej samokontroli glikemii. Choroba poza tym, że coś zabiera, potrafi też coś dać. Dla Jerzego cukrzyca stała inspiracją do wspierania i edukowania innych pacjentów. Choć trudno jest rzeczywistość choroby całkowicie zaakceptować, to z pewnością można ją oswoić i kontrolować. Dostępność nowoczesnych rozwiązań medycznych, takich jak na przykład monitorowanie poziomu glukozy w aplikacji połączonej z glukometrem pozwalają skupić się na normalnym, codziennym życiu, bez konieczności ciągłego zamartwiania się o rejestrowanie i analizę tych ważnych danych.

Pozostałe rozmowy dostępne są na kanale Roche Diabetes Care PL na YouTube.

Zobacz rozmowęJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - O cukrzycy: Ogarnij Cukrzycę z Accu-Chek - seria filmów o cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 7 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line