Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę

źródło: info. organizatora, dodano: 15 lutego 2023 r.

15 marca 2023 roku w Poznaniu odbędzie się już 7 edycja Konferencji Interdyscyplinarnej, która w tym roku poruszać będzie tematykę z zakresu diabetologii. Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę, której organizatorami są SKN Dietetyki Klinicznej oraz SKN Internistyczne działające na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Celem wydarzenia jest szerokie omówienie aspektów związanych z terapią cukrzycy z punktu widzenia różnych dyscyplin medycyny, a tym samym ukazanie istotności współpracy specjalistów z różnych dziedzin w procesie terapeutycznym.

Ukazanie tematów z dwóch perspektyw - lekarzy jak i dietetyków - czyni nasze wydarzenie unikatowym. W tym roku, planowany harmonogram, pełen jest znanych oraz szanowanych mówców. Podczas wydarzenia usłyszą Państwo najnowsze rekomendację oraz praktyczne zalecenia dot. pracy z pacjentem. Na czas Konferencji spotyka się szerokie grono specjalistów z zakresu medycyny, żywienia oraz zaangażowanych studentów, co stwarza możliwość wymiany doświadczeń.


Już teraz zachęcamy Państwa do zapisania daty - 15 marca 2023 roku, aby już od g. 15:00 móc dołączyć do Konferencji w Poznaniu. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Rejestracja ruszała 13 lutego - liczba miejsc ograniczona. Wydarzenia odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnej. Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4np6Uf8ZE

Link do rejestracji: https://forms.gle/WiT2j4WxuFz7UaQ89Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Informacje: Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 7 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line