Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Współchorobowość w cukrzycy - spotkanie z nefrologiem - zobacz nagranie


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 3 marca o godz. 20.00 z Doktor Violą

źródło: oprac. własne, dodano: 1 marca 2023 r.

Czekacie na "Pogadajmy o cukrzycy"? To się doczekaliście! Już 3 marca kolejny odcinek naszego programu na żywo i najnowsze wiadomości z cukrzycowego świata. Co wydarzyło się w ostatnim czasie, jakie są nowości i na co należy zwrócić uwagę? O tym w programie. Do studia zaprosiliśmy także wyjątkowego gościa - doktor Violę! Swoją obecnością zaszczyci nas dr n.med. Violetta Szostek-Gaweł, lekarz diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych. Porozmawiamy o roli edukacji w cukrzycy, o najnowszych trendach w leczeniu cukrzycy i o wszystkich zmianach, jakie ostatnio zadziały się w naszym słodkim świecie (m.in. refundacja systemów do ciągłego monitorowania glikemii i podwyżka cen długodziałających insulin). Koniecznie bądźcie z nami! Razem współtworzymy ten program. Widzimy się w piątek o godzinie 20.00!

Dr n.med. Violetta Szostek-Gaweł (Doktor Viola) jest specjalistką w zakresie chorób wewnętrznych, diabetolog. Główne obszary zainteresowań Pani doktor to terapia pompowa, cukrzyca ciężarnych, zastosowanie nowoczesnych technologii w leczeniu cukrzycy (m.in implementacja systemów ciągłego monitorowania glikemii jak Libra Freestyle, Eversense). Od lat współpracuje z Fundacją WOŚP. Prowadząc przez 10 lat program pompowy NFZ zdobyła unikalne doświadczenie w zakresie terapii pompami insulinowymi. Doktor Viola jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku, Instagramie i YouTube prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne skierowane do pacjentów z cukrzycą. Hasłem przewodnik doktor Violi jest "Żyj tak, aby cukrzyca nie była ograniczeniem"!
Pani doktor Violetta Szostek-Gaweł pracuje w "Gaweł Poliklinika" w Żorach przy ul. Sądowej 5. W klinice zajmują się diagnostyką oraz leczeniem pacjentów z cukrzycą typu 1, cukrzycą typu 2, insulinoopornością, otyłością, cukrzycą ciążową oraz stanami przed cukrzycowymi. Prowadzona jest także szeroka edukacja pacjentów w zakresie wykonywania samokontroli glukozy, podaży insuliny oraz terapii pompami insulinowymi oraz w zakresie diety.

Oglądaj na żywo


Zachęcamy Was także do pełnej interakcji z nami. Oprócz pisania tradycyjnych wiadomości na czacie podczas spotkania będziecie mieć okazję do bezpośredniego zatelefonowania do studia i porozmawiania z prowadzącymi. Czekamy na Wasze telefony. Wspólnie tworzymy ten program i jesteśmy tu dla Was, więc liczymy, że nas nie zawiedziecie. Do zobaczenia... i usłyszenia!

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 3 marca 2023 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - program o cukrzycy na żywo, 3 marca o godz. 20.00 z Doktor Violą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line