Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Spotkanie informacyjne dot. kursu dla edukatorów - edycja 2023 i o sytuacji dzieci z cukrzycą w placówkach oświatowych

źródło: oprac. własne, dodano: 7 marca 2023 r.

Federacja Diabetyków

Trwa rekrutacja na kurs społecznych edukatorów cukrzycy, który odbędzie się w terminie od 25 do 28 maja 2023 roku stacjonarnie w Krakowie. Na przełomie kwietnia i maja odbędą się natomiast wykłady on-line. A już dzisiaj Federacja Diabetyków zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące kursu dla edukatorów cukrzycowych. Już w piątek, 10 marca o godz. 20.00, podczas spotkania on-line przedstawiciel Federacji Diabetyków przedstawi szczegóły dotyczące tegorocznej edycji kursu. Partnerem medialnym tego wydarzenia jest portal mojacukrzyca.org, który odpowiada za obsługę techniczną spotkania. Zapraszamy na to wydarzenie!

Podczas spotkania poznacie zasady rekrutacji, dokładny termin kursu oraz wszelkie szczegóły dotyczące tego projektu. Na temat pracy społecznego edukatora cukrzycowego wypowie się zeszłoroczna uczestniczka kursu Pani Magdalena Grobelna. Wszelkie szczegóły dotyczące kursu wyjawi Monika Zamarlik, prezes Federacji Diabetyków. Porozmawiamy także o sytuacji dzieci z cukrzycą w placówkach oświatowych. Ogólnodostępna transmisja na żywo pojawi się na fanpagu Federacji Diabetyków na Facebooku, na fanpagu mojacukrzyca.org na Facebooku i na kanale mojacukrzyca.tv na YouTube.

Dzięki pozyskanej dotacji z Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy Federacja Diabetyków może zrealizować aż dwa kursy dla społecznych edukatorów cukrzycy. Pierwsza edycja kursu odbyła się w 2022 roku, a druga edycja przewidziana jest w maju 2023 roku. Trwa rekrutacja na to wydarzenie, więc serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do wysyłania swoich zgłoszeń. Już niebawem rozpoczną się wykłady w formule on-line, a w maju spotkamy się na żywo w Krakowie - mówi Monika Zamarlik, prezes Federacji Diabetyków.

Rekrutacja na kurs społecznych edukatorów cukrzycy odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do zgłaszania się w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.03.2023 roku.

Portal mojacukrzyca.org objął ten projekt patronatem medialnym i odpowiedzialny jest za obsługę techniczną spotkania.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Oglądaj na żywo

Aktywni Obywatele

Kurs realizowany jest w ramach PROJEKTU Chcieć znaczy móc! z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund - National) jest jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.

Operatorem Funduszu Krajowego jest konsorcjum złożone z trzech organizacji: Fundacji im. Stefana Batorego (lider), Fundacji Stocznia oraz Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Spotkanie informacyjne dot. kursu dla edukatorów - edycja 2023 i o sytuacji dzieci z cukrzycą w placówkach oświatowych
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 22 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line