Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD

źródło: info. własne, dodano: 15 marca 2023 r.

W tym roku podczas Małopolskich Dni Diabetologicznych w Krakowie odbędzie się spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy psychologów z całego kraju, którzy opiekują się pacjentami z cukrzycą lub chcących podjąć taką opiekę. Przekazujemy ogłoszenie od dr n. med. Katarzyny Cyranki, która koordynuje prace grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD i jednocześnie zachęcamy do bezpłatnego udziału w Małopolskich Dniach Diabetologicznych!

Szanowni Państwo!

W dniu 14 kwietnia 2023 roku o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Spotkanie założycielskie odbędzie się w drugim dniu Małopolskich Dni Diabetologicznych (13-15.04, https://mdd.jordan.pl w hotelu GALAXY ul. Gęsia 22 a w Krakowie).

Serdecznie zapraszamy wszystkich psychologów z całego kraju, którzy opiekują się pacjentami z cukrzycą lub chcących podjąć taką opiekę do udziału w spotkaniu. Będzie ono miało formę hybrydową, ale szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu osobistym i do jednoczesnej rejestracji na Małopolskie Dni Diabetologiczne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Psychologów chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności u dr n. med. Katarzyny Cyranki katarzyna.cyranka@gmail.com

Bardzo zachęcamy!


Szczegółowe informacje na temat XV Małopolskich Dni Diabetologicznych w Krakowie w dniach 13-15.04.2023 można uzyskać tutaj (kliknij).


Obraz autorstwa Freepik


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Informacje: Spotkanie założycielskie grupy roboczej Sekcji Psychodiabetologii PTD
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 7 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line