Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Choroby przewlekłe - Immunologia - pobierz bezpłatnego PDFa

źródło: oprac. własne, dodano: 29 marca 2023 r.

Swoją premierę ma 6. edycja kampanii edukacyjnej "Choroby przewlekłe - Immunologia". Wraz z ekspertami opisano diagnostykę, nowoczesne terapie skuteczne w walce z poszczególnymi jednostkami chorobowymi oraz dostęp do leczenia w Polsce. Projekt mówi o kluczowych wyzwaniach oraz codziennych problemach pacjentów dotkniętych chorobami przewlekłymi, tak aby dostarczyć rzetelnych informacji ze strony przedstawicieli ochrony zdrowia.

Kampania otrzymała szereg patronatów od najważniejszych instytucji w Polsce. Na okładce znalazł się aktor Cezary Żak, która opowiedział jakie są jego sposoby na pokonywanie barier i dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów. Postawiono na rzetelny przekaz, dlatego treści stanowią wypowiedzi wybitnych ekspertów.

Kampania ukazała się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na stronach Wyborcza.pl, Medonet.pl, za pośrednictwem newsletter'u MedExpress oraz na autorskim portalu byczdrowym.info. Publikacja została objęta patronatem portalu mojacukrzyca.org .

W szczególności polecamy tekst pt. "Pacjenci z cukrzycą typu 1 - jak uzyskać dostęp do refundowanej pompy insulinowej zintegrowanej z systemem ciągłego monitorowania glikemii?" Przeczytaj wywiad z prof. dr hab. n. med. Dorotą Zozulińską-Ziółkiewicz, Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, prezesem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (2019-2023), a także "Życie młodych pacjentów z cukrzycą typu 1" - rozmowa z Mariuszem Masiarkiem, Prezesem Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz "Choroby przewlekłe - Immunologia"

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Choroby przewlekłe - Immunologia - pobierz bezpłatnego PDFa
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line