Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Z hipoglikemią przez życie - fakty i mity. Dyskusja panelowa - transmisja na żywo

źródło: info. własne, dodano: 11 kwietnia 2023 r.

W dniach od 13 do 15 kwietnia 2023 roku w Krakowie odbywają się XV Małopolskie Dni Diabetologiczne. Małopolskie Dni Diabetologiczne to tradycyjnie, największa i najważniejsza konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana w Małopolsce przy udziale pracowników naukowych i klinicystów z Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszonych gości. Podczas tego wydarzenia będzie miała miejsce wyjątkowa sesja z udziałem osób z cukrzycą. W dyskusji panelowej pt. "Z hipoglikemią przez życie - fakty i mity" udział wezmą osoby z cukrzycą: mgr Teresa Benbenek-Klupa, dr Katarzyna Cyranka, prof. Maciej Małecki oraz dr hab. Bartłomiej Matejko. Uzyskaliśmy zgodę na retransmisję tej sesji i specjalnie dla Was będzie można uczestniczyć w tym wydarzeniu za naszym pośrednictwem. Zapraszamy w czwartek, 13 kwietnia od godz. 19.30!

Zgodę na retransmisję sesji "Z hipoglikemią przez życie - fakty i mity. Dyskusja panelowa z udziałem uczestników" wyraził prof. Maciej Małecki. To już trzeci raz, kiedy możemy pokazać szerokiej publiczności sesję, w której udział biorą specjaliści zajmujący się tematem cukrzycy, ale jednocześnie osoby, które same z cukrzycą zmagają się w codziennym życiu. Bardzo serdecznie dziękujemy prof. Maciejowi Małeckiemu oraz Organizatorom wydarzenia za zgodę na retransmisję tego wyjątkowego spotkania!


W poprzednich latach odbyły się już dwa podobne spotkania. W roku 2022 roku pt. "Dieta i monitorowanie glikemii jako podstawa terapii w cukrzycy i chorobach metabolicznych" i w 2021 roku pt. "Jem, bo mam ochotę! Dietetyczny coming-out, czyli profesjonaliści o zmaganiach z dietą cukrzycową". Warto też zapoznać się z tymi nagraniami, ponieważ w dyskusji pojawia się punkt widzenia nie tylko specjalistów - profesjonalistów, ale również głos pacjentów dotkniętych cukrzycą.

Zapraszamy do śledzenia dyskusji na żywo, w czwartek 13 kwietnia od godz. 19.30! Transmisję można zobaczyć na Facebooku oraz na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Dołącz także do wydarzenia na Facebooku!

Zobacz na żywoJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Z hipoglikemią przez życie - fakty i mity. Dyskusja panelowa - transmisja na żywo
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line