Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Kampania edukacyjna - Choroby przewlekłe i cywilizacyjne - pobierz za darmo PDFa!

źródło: info. własne, MediaPlanet, dodano: 4 lipca 2023 r.

30 czerwca swoją premierę miała 7. edycja kampanii "Choroby przewlekłe i cywilizacyjne". Projekt ukazał się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na stronach Wyborcza.pl, Medonet.pl, za pośrednictwem newsletter'u MedExpress oraz na autorskim portalu www.byczdrowym.info i jest realizowany z ramienia wydawnictwa MediaPlanet.

Publikacja została objęta patronatem przez następujące Instytucje: Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Portal mojaukrzyca.org, Kwiat Kobiecości, Onkocafe, Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, Głos seniora, Techno senior, Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Koalicja na rzecz Leczenia Astmy, Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POchP oraz Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Astmę i Choroby Alergiczne.

Wraz z Partnerami i wybitnymi ekspertami kompleksowo poruszono tematy budujące świadomość społeczną w kontekście profilaktyki, objawów, diagnostyki oraz terapii chorób uznawanych za przewlekłe i cywilizacyjne. Projekt ma na celu zachęcenie do podejmowania diagnozy i leczenia w przypadku wystąpienia niepokojących objawów. W wydaniu duży obszar poświęcono tematyce powikłań, które mogą być następstwem danych chorób przewlekłych oraz wskazano sposoby na ich prewencje. Publikacja stanowi głos cenionych specjalistów!

W publikacji pojawił się również artykuł Jerzego Magiery pt. "Stopy - ważne dla osoby z cukrzycą!". Zespół stopy cukrzycowej jest powikłaniem cukrzycy, które może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak owrzodzenia, zakażenia, a nawet amputacje kończyn dolnych.

Na okładce znalazła aktorka Anna Dereszowska, która od lat wspiera inicjatywy prozdrowotne, podzieliła się swoimi sposobami na życie w zdrowiu. Badajmy się regularnie, bo nasze zdrowie i przyszłość zależą od nas!

Zapraszamy do lektury! Kliknij w zdjęcie poniżej, aby pobrać PDFa bezpłatnie!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Kampania edukacyjna - Choroby przewlekłe i cywilizacyjne - pobierz za darmo PDFa!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line