Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Informacja o kompatybilności Dexcom G6 z systemem operacyjnym Android 14

źródło: Proglikemia / Dexcom, dodano: 21 sierpnia 2023 r.

Firma Proglikemia Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce, informuje użytkowników systemu Dexcom G6 w sprawie kompatybilności Dexcom G6 z systemem operacyjnym Android 14. Obecnie zaleca się nieaktualizowanie systemu operacyjnego w telefonie komórkowym, ponieważ może to zaburzyć prawidłowe działanie aplikacji Dexcom. Firma Dexcom pracuje nad nową wersją aplikacji zgodnej z Android 14. Planowana data publikacji to wrzesień 2023 roku.

W sierpniu 2023 roku planowana jest przez Google publikacja nowej 14. wersji systemu Android. Firma Dexcom pracuje nad nową wersją aplikacji (G6 OUS 1.12.0), zgodnej z Android 14. Planowana data publikacji to wrzesień 2023 roku. Ważne, by nie aktualizować systemu do Android 14 przed ukazaniem się nowej wersji Dexcom G6.

Do czasu publikacji nowej wersji aplikacji Dexcom G6 w przypadku korzystania z Android 14 mogą wystąpić problemy dla użytkowników:
  • którzy po raz pierwszy instalują aplikację Dexcom G6 na telefonie z Android 14,
  • którzy usuną i ponownie zainstalują aplikację Dexcom G6 na telefonie z Android 14.
Wewnątrz aplikacji Dexcom G6 pojawią się notyfikacje, informujące gdy nowa wersja będzie dostępna i system uzyska zgodność z Android 14.

Przypominamy o rekomendacji zmiany trybu aktualizacji oprogramowania telefonów z Dexcom G6 na ręczny.



Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.



reklama





Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!




Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Informacja o kompatybilności Dexcom G6 z systemem operacyjnym Android 14
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.



Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line