Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Otwarte zgrupowanie kadry Polskiej Reprezentacji Diabetyków - każdy może dołączyć!

źródło: oprac. własne, dodano: 13 września 2023 r.

Polska Reprezentacja Diabetyków po zdobyciu wicemistrzostwa Europy DiaEuro/Insulin On Board Cup 2023 wraca do gry! W Warszawie zaplanowane jest otwarte zgrupowanie kadry. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 13 do 15 października w Warszawie. Warunkiem koniecznym do udziału w zgrupowaniu jest pasja do piłki oraz ukończony 17 rok życia.

Polska Reprezentacja Diabetyków na zgrupowanie zaprasza wszystkie chętne osoby, które chciałyby spróbować swoich sił podczas treningów i stać się częścią Polskiej Reprezentacji Diabetyków. Zapisy na zgrupowanie prowadzone są poprzez wiadomości prywatne w serwisie Facebook na profilu Polskiej Reprezentacji Diabetyków. Warunkiem wzięcia udziału w zgrupowaniu jest posiadanie cukrzycy oraz ukończenie 17 lat.

Piłka nożna to temat, który warto omówić ze swoim lekarzem prowadzącym z uwagi na wpływ cukrzycy na zdrowie sportowców oraz odpowiednie zarządzanie chorobą podczas uprawiania piłki nożnej. Warto pamiętać, że każdy przypadek cukrzycy jest inny, dlatego istotne jest dostosowanie planu opieki do indywidualnych potrzeb i obiektów sportowca. Osoby z cukrzycą mogą nadal cieszyć się piłką nożną i osiągać sukcesy, ale wymaga to odpowiedniej opieki i samodyscypliny w zarządzaniu tą chorobą.


W dniach od 9 do 11 czerwca 2023 roku w Pruszkowie odbyły się dwie bardzo ważne imprezy sportowe dla osób z cukrzycą: Mistrzostwa Europy Diabetyków w Futsalu - DiaEuro oraz Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Diabetyków - Insulin On Board Cup. Przypominamy, że Polska Reprezentacja Diabetyków w czerwcu br. zdobyła tytuł wicemistrzosta Europy DiaEuro 2023.

Zachęcamy również do posłuchania rozmowy z panem Pawłem Staniszewskim, kapitanem Polskiej Reprezentacji Diabetyków.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Otwarte zgrupowanie kadry Polskiej Reprezentacji Diabetyków - każdy może dołączyć!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line