Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Potrafimy dobrze żyć z cukrzycą - kampania informacyjna na Pomorzu

źródło: organizator akcji, dodano: 6 listopada 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z okazji obchodów Światowego Dnia Cukrzycy organizuje w listopadzie kampanię informacyjną pod hasłem: Potrafimy dobrze żyć z cukrzycą. Kampania będzie prowadzona na terenie Gdańska, Gdyni, Pucka, Człuchowa, Słupska i Lęborka we współpracy z lokalnymi Kołami Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Grupą docelową są osoby chore na cukrzycę, ich rodziny i opiekunowie. Liczymy, że planowana kampania informacyjna spowoduje wzrost poziomu edukacji mieszkańców miast, powiatu i całego województwa w dziedzinie cukrzycy, dzięki czemu będą mogli mieszkańcy uniknąć poważnych powikłań cukrzycowych takich jak zawały serca, udary mózgu, amputacje kończyn dolnych, utraty wzroku.

W ramach kampanii organizowany jest dyżur telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00. Jeżeli masz pytania dotyczące cukrzycy i wszystkiego co z tym związane zadzwoń pod numer 58 34 58 48 i uzyskaj stosowne informacje. Czekać na Ciebie będą wyspecjalizowani edukatorzy diabetologiczni.

Strona organizacji: www.psd-gdansk.cba.plJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Potrafimy dobrze żyć z cukrzycą - kampania informacyjna na Pomorzu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line