Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Wyszarżuj cukrzycę! - otwarty trening rugby dla kobiet w Krakowie

źródło: Facebook, dodano: 11 listopada 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Zapraszamy na wydarzenie, które pokaże, że cukrzyca nie stanowi przeszkody w aktywnym życiu. Przyjdź na otwarty trening rugby organizowany przez "Bestie Rugby Kraków" z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w Krakowie. Trening odbędzie się na otwartym boisku na ul. Koletek 20. Do wyboru są trzy daty. Pogoda może być różna, więc organizatorzy zalecają zaopatrzenie się w ciepłe ubrania sportowe oraz wygodne buty (korki albo adidasy).

Cukrzyca to wyzwanie, z którym na co dzień zmaga się wiele osób. Jednak nie zamyka ona furtki do aktywności, wręcz przeciwnie! Ruch jest bardzo ważny dla zdrowego trybu życia. Podczas treningu otwartego przekonasz się, że rugby to nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale także świetny sposób na zarządzanie cukrzycą. Jedna z zawodniczek "Bestie Rugby Kraków" mierzy się z nią 10 lat. Podczas treningu poznasz sposoby, które pomagają jej utrzymać kontrolę nad poziomem cukru podczas intensywnego wysiłku. Dowiesz się, jak cieszyć się sportem, niezależnie od tego, czy masz cukrzycę, czy nie.

Trening jest jednym z trzech jesiennych treningów otwartych. Nie odpowiada ci data? Masz szansę przyjść i spróbować rugby jeszcze w:
  • Piątek, 10 listopada o 18:00
  • Wtorek, 14 listopada o 19:00
  • Piątek, 17 listopada o 18:00
Niech Światowy Dzień Cukrzycy będzie okazją do inspiracji i wspólnego działania. Organizatorzy czekają na Ciebie z otwartymi ramionami. Przyjdź, dołącz i razem udowodnijmy, że choroba nie ma szansy przeszkodzić nam w osiąganiu naszych celów! Wyszarżuj cukrzycę!

Wydarzenie na Facebooku.Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Wyszarżuj cukrzycę! - otwarty trening rugby dla kobiet w Krakowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line