Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Ogólnopolski konkurs plastyczny Glukusiowy Przyjaciel

źródło: organizator akcji, dodano: 12 listopada 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Publiczne Przedszkole GLUKUSIE w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Glukusiowy Przyjaciel". Konkurs jest częścią organizowanego przez Przedszkole "Miesiąca diabetyka" oraz obchodzonego 14 listopada Światowego Dnia Cukrzycy. W dniach od 1 do 30 listopada 2023 roku podczas różnych przedsięwzięć promowana będzie wiedza o cukrzycy. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej z całej Polski. Jeden uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną pracę. Maksymalna ilość nadesłanych prac z placówki wynosi trzy. Zabrania się wysyłania prac grupowych.

Tematyka konkursu: Zadaniem uczestników jest stworzenie postaci glukusiowego przyjaciela związanego z cukrzycą.

Technika pracy: dowolna technika plastyczna: forma przestrzenna, malarstwo, rysunek, collage, rzeźba, technika własna. Zabrania się używania produktów sypkich i szybko psujących.

Format pracy: nie większy niż 50 cm w przypadku prac przestrzennych oraz format A4 w przypadku prac plastycznych płaskich.

Jury powołane przez Organizatora przyzna: I, II, III miejsca, wyróżnienia w kategoriach wiekowych i poszczególnych technikach plastycznych oraz dokona kwalifikacji prac do wystawy. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe upominki. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast wyróżnieni i zakwalifikowani do wystawy - dyplomy.

Termin nadesłania prac mija 15 grudnia 2023 roku (decyduje data stempla pocztowego). Prace należy wysyłać na adres Publiczne Przedszkole "Glukusie", ul. Ujastek 5B, 31-751 Kraków z dopiskiem "KONKURS - cukrzyca".

Wyniki konkursu 3 stycznia 2024 roku na stronie Organizatora konkursu.

Dodatkowe informacje:
tel. +48 510-431-751
oraz na stronie facebook.com/glukusie
e-mail: sekretariat@glukusie.plJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Ogólnopolski konkurs plastyczny Glukusiowy Przyjaciel
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line