Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Lublinie - 26 listopada

źródło: Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie, dodano: 12 listopada 2023 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie im. Prof. dr hab. Bronisława Niewiedzioła serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Już 26 listopada o godz. 15.00 w auli Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie ul. prof. Antoniego Gębali 6 rozpoczną się uroczyste obchody Światowego Dnia Cukrzycy. W programie przewidziano wykłady lekarza diabetologia i dietetyka, spotkanie z przedstawicielami firm medycznych, producentami gadżetów i produktów dla diabetyków, pojawi się także gość specjalny!

Z ogromną pewnością siebie i radością pragniemy ogłosić niezwykłą inicjatywę, która już niedługo odbędzie się w Lublinie. Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić naszych cenionych przyjaciół oraz członków Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą na wyjątkowe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Cukrzycy!

To spotkanie będzie nie tylko pierwszym od wielu miesięcy, ale także wyjątkowym momentem po przejściu przez reorganizację zarządu, która przyniosła ze sobą ogromne zmiany i nowe, inspirujące pomysły. Z jeszcze większym zapałem patrzymy w przyszłość, mając nadzieję, że nasza wspólna praca przyniesie wyjątkowe rezultaty.

Wydarzenie, które dla was przygotowaliśmy, będzie niepowtarzalne. Wśród naszych gości będą liczne znane osobistości ze świata cukrzycy, a także wystawcy związani z tą chorobą, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ale to nie koniec niespodzianek! Dla naszych najmłodszych uczestników przygotowaliśmy specjalne atrakcje z okazji zbliżającego się Mikołajek. Będzie to wyjątkowa okazja, by spędzić czas razem, poszerzyć swoją wiedzę na temat cukrzycy oraz cieszyć się niesamowitymi chwilami z przyjaciółmi w kuluarach przy przepysznym podwieczorkowym kateringu.

Z całego serca zapraszamy was wszystkich! Jesteśmy pewni, że nasze wydarzenie będzie niezapomniane. Przekonajcie się sami - nie pożałujecie! Zaskoczymy was nie tylko atrakcjami, ale także ciekawymi prezentacjami i inspirującymi rozmowami. Trzymajcie się terminu i przybywajcie licznie - razem uczynimy ten dzień niezwykle ważnym i inspirującym dla nas wszystkich. Do zobaczenia 26 LISTOPADA o godz. 15 w auli Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie ul. prof. Antoniego Gębali 6. Nie może Was nie być.

Prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub mailowe chęci uczestnictwa w wydarzeniu: rodziców z dziećmi, młodzież oraz dorosłych chorujących naszych przyjaciół. Pomoże nam to organizacyjnie.

Zarząd: Ewelina Gdela tel. 600262460
e-mail: kolo.cukrzyca@interia.plJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Lublinie - 26 listopada
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line