Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Kolacja z SugarWoman, a może książka z autografami? Licytuj na aukcjach WOŚP!

źródło: oprac. własne, dodano: 19 stycznia 2024 r.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Celem 32. Finału WOŚP są "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!", a głównym mottem zbiórki jest "Tu wszystko gra OK!". Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także aukcje internetowe, gdzie można wylicytować różne ciekawe przedmioty. W tym roku na aukcje trafiły także kolacja z Mają Makowską SugarWoman oraz książka "Witaj, cukrzyco! Rok z życia taty młodego cukrzyka" autorstwa Jacka Kujawy wraz z autografami osób związanych z szeroko pojętą diabetologią. Zachęcamy do licytacji!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Kolacja z Mają Makowską SugarWoman

Maja Makowska SugarWoman wystawiła na licytację kolację w swoim towarzystwie. Jak czytamy w opisie aukcji oferuje, 24-letnie doświadczenie związane z życia z cukrzycą, prywatną relację z zawodów podwójnego Ironmana, możliwość porozmawiania, zadawania pytań, na które jeszcze nie było odpowiedzi w sieci... No i oczywiście swoje wyrafinowane poczucie humoru. Maja gwarantuje prywatny podcast cukrzycowo-triathlonowo-kolarsko-biegowy, albo po prostu luźną pogawędkę o pogodzie.

Od siebie oferuje zaproszenie na kolację lub obiad, możliwość porozmawiania, wymienienia się doświadczeniem. Nie wszystkie aspekty, które ciągnął się za cukrzycą poruszam w mediach. Dostaję dużo zapytań, jak robię to, jak tamto, jak to się zaczęło, a co jeśli. Pojawiają się również pytania o spotkanie, "prywatne konsultacje". Mimo, że bardzo bym chciała, to czasem po prostu nie mam mocy przerobowych, żeby każdemu udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Jeśli ktoś będzie miał takie życzenie, chętnie spotkam się z całą rodziną, bo wiem że cukrzyca nie dotyka tylko samego chorego, ale angażuje też resztę członków. A jeżeli trafi się sportowy freak, wtedy ruszymy na przejażdżkę rowerową. Najlepszym efektem dla mnie będzie, jeśli ktoś wyniesie coś dla siebie z tego spotkania, że może zmobilizuje go do lepszego dbania o swoje cukry, albo do odważenia się spróbowania pobiegać lub wystartować w jakiś zawodach - mówi dla portalu mojacukrzyca.org Maja Makowska SugarWoman.

I dodaje: Prawdę mówiąc, efekt licytacji już przerósł moje oczekiwania. Kwota, która jest obecnie jest bardzo wysoka. Co mnie bardzo cieszy (bo ta kwota pójdzie w całości na WOŚP) i zawstydza jednocześnie. Aukcja, z której środki zostaną przekazane na cele dobroczynne będzie podwójnie dobrym działaniem.

Aukcja kończy się 29 stycznia 2024 roku. Obecnie najwyższa oferta wynosi 1125,00 zł. Zachęcamy do licytacji pod adresem https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-maja-makowska-sugarwoman-15049643354

Witaj, cukrzyco! Rok z życia taty młodego cukrzyka z autografami

Jacek Kujawa, znany w sieci pod pseudonimem "Tata Młodego Cukrzyka" wystawił na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy egzemplarz książki swojego autorstwa "Witaj, cukrzyco! Rok z życia taty młodego cukrzyka". Książka zawiera kilkadziesiąt autografów osób związanych z diabetologią, mediami społecznościowymi o tematyce diabetologicznej i z osobami działającymi w bookmediach.

Dokładnie 10 dni po premierze rozpoczęła się̨ wyjątkowa przygoda i misja dla książki z aukcji. Książka trafiła na Booktour i przeszła przez ręce kilku osób związanych z bookstagramem i bookmediami. Była to pierwsza misja tego egzemplarza i trwała nieco ponad rok. Uczestniczy booktouru zaznaczali najciekawsze fragmenty książki i dodawali komentarze z przemyśleniami. Później ten egzemplarz odwiedził dwukrotnie targi książki w Warszawie, był na szkoleniu na Społecznego edukatora diabetologicznego w Krakowie czy też na 6 Forum Nowoczesnej Diabetologii w Poznaniu. W tych miejscach do książki wpisali się cukrzycowi influenserzy, lekarze diabetolodzy, wykładowcy i najważniejsze osoby z Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Całą swoją działalność opieram na pracy społecznej, dowodem tego jest moja książka której sprzedaż zasila konto innej fundacji. Zatem dlaczego nie rozszerzyć pomocy i podarować coś dla największej i najbardziej znanej fundacji w naszym kraju czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Książka trafiła do kilku osób "z rąk do rąk" gdzie była czytana i opisywana komentarzem po czym znów wróciła do mnie. Gdy przeczytałem swoją książkę z komentarzami innych osób, poczułem że to właśnie ten egzemplarz trafi na licytację dla WOŚP. Już został dowartościowany naklejkami i podpisami wspaniałych osób, więc postanowiłem zbierać w niej więcej autografów osób związanych stricte z diabetologią lub mediami społecznościowymi o cukrzycy - powiedział dla portalu mojacukrzyca.org Jacek Kujawa, autor książki.

I dodał: Mam chyba w sobie taki "dar" do namawiania do czegoś dobrego i nie miałem z tym żadnego problemu, wystarczył krótki opis dlaczego zbieram autografy i osoby te chętnie się̨ wpisywały. Moim zdaniem najciekawsze autografy zdobyłem podczas 6 Forum Nowoczesnej Diabetologii i to z nich jestem najbardziej dumny! Szczególnie cenię podpisy naszej rozśpiewanej pani past-prezes PTD Doroty Zozulińskiej-Ziółkiewicz, wspaniałego diabetologicznego małżeństwa państwa Klupów oraz prof. Małgorzaty Myśliwiec. Zapraszam do licytacji!

Aukcja kończy się 28 stycznia 2024 roku. Obecnie najwyższa oferta wynosi 172,50 zł. Zachęcamy do licytacji pod adresem https://allegro.pl/oferta/ksiazka-witaj-cukrzyco-z-wieloma-autografami-15058412155Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Kolacja z SugarWoman, a może książka z autografami? Licytuj na aukcjach WOŚP!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line