Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Edukujemy o ciągłym monitoringu glikemii - Akcja Edukacja w środę, 19 czerwca o godz. 20.00

źródło: oprac. własne, dodano: 14 czerwca 2024 r.


Myślisz o ciągłym monitoringu glikemii? A może już korzystasz? Chcesz zdobyć nowe informacje i dowiedzieć się, jak korzystać z nowoczesnych technologii w cukrzycy? Serdecznie zapraszamy na specjalne wydanie programu "Akcja edukacja", które przygotowaliśmy z okazji odbywającego się kilka tygodni temu w Warszawie XXV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Gościem specjalnym będzie Pan Lars G. Krinelke, Director Medical Affairs EMEA DEXCOM. Porozmawiamy o ciągłym monitoringu glikemii, dowiemy się ciekawych rzeczy o nowym systemie CGM Dexcom ONE+, a także zapytamy o dobrze nam już znany Dexcom G6. Zapraszamy do oglądania programu już w środę, 19 czerwca o godz. 20.00 na naszym kanale na YouTube!

Pamiętacie - G4 Platinum, G5 Mobile? Od 2018 roku do dyspozycji pacjentów jest dobrze znany system Dexcom G6, natomiast od kilku miesięcy w Polsce mamy dostępny przystępny cenowo i jeszcze prostszy w użyciu system Dexcom ONE+. Dzięki nowej technologii rt-CGM firma Dexcom chce zaoferować dostępne cenowo urządzenie oparte na najnowszej flagowej technologii o ulepszonej funkcjonalności i komforcie dla użytkowników.

Partnerem odcinka jest firma PROGLIKEMA, oficjalny dystrybutor systemów Dexcom G6 oraz Dexcom ONE+ w Polsce.

Oglądaj premierę!

Podczas spotkania do poruszenia mamy wiele istotnych kwestii:

  • Jak działa system Dexcom ONE+ i czym się różni od Dexcom G6?
  • Jacy pacjenci najwięcej skorzystają z Dexcom ONE+, a kto z Dexcom G6?
  • Czemu służy kalibracja w CGM?
  • Dlaczego kalibracja jest opcjonalna i czy lub kiedy należy kalibrować?
  • Kiedy zaleca się naklejanie plastra overpatch?
  • Czy klej w Dexcom ONE+ jest taki sam jak Dexcom G6?
  • Czy Dexcom ONE+ będzie miał połączenie z pompą insulinową?
  • Co to jest funkcja Opóźnienie 1. ostrzeżenia o wysokim poziomie? Kiedy i jaki czas najlepiej w niej wprowadzić?
  • Czy możliwe są odczyty z Dexcom ONE+ bezpośrednio na zegarku?
  • Co to jest funkcja Direct to Watch i czy Dexcom ONE+ będzie ją posiadał?
  • Dlaczego tak mało telefonów dostępnych w Polsce jest kompatybilnych z aplikacją Dexcom ONE+?
  • Co robić w przypadku braku kompatybilności urządzenia?
Gościem specjalnym tego odcinka będzie Lars G. Krinelke, Director Medical Affairs EMEA DEXCOM. Pan Lars jest dyrektorem medycznym dla regionu EMEA, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Z wykształcenia jest lekarzem, ale od siedmiu lat pracuję w Dexcom. Z jednej strony odpowiedzialny jest za zapewnienie wsparcia medycznego dla całej organizacji Dexcom, ale z drugiej strony jest osobą, która komunikuje potrzeby użytkowników - pacjentów z cukrzycą, pracowników służby zdrowia, jak również wszystkich opiekunów tych osób.

Oglądaj na kanale YouTube

Program "Akcja edukacja" odbędzie się w środę, 19 czerwca 2024 roku o godz. 20.00 na naszym kanale w serwisie YouTube. Po premierze odcinka na kanale YouTube nagranie będzie też udostępnione bezpośrednio w serwisie Facebook do ponownego odtworzenia w dowolnym czasie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w programie i wspólnej wymiany doświadczeń!

Dołącz też do wydarzenia na Facebooku, aby nie przegapić programu!


Systemy ciągłego monitorowania poziomu glukozy Dexcom G6 oraz Dexcom ONE+ są wskazane do stosowania u osób od 2. roku życia, w tym również u ciężarnych kobiet. Systemy Dexcom G6 i Dexcom ONE+ zaprojektowano, aby zastąpić testy z opuszek palców do oznaczania poziomu glukozy, stosowane do celów podejmowania decyzji dotyczących leczenia; Producent: Dexcom, Inc.; Autoryzowany przedstawiciel: MDSS GmbH; Oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce i podmiot prowadzący reklamę: Proglikemia Sp. z o.o.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.



reklama




Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~vst  IP: 195.205.121.xxx(2024-06-20 11:13:26)
My tu gadu gadu o głupotach, a w Chinach dzieje się postęp. Czas skończyć to gadanie i pchanie pieniędzy farmakorpo na jakieś CMG https://www.focus.pl/artykul/cukrzyca-pokonana-terapia-komorkowa-chiny


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Edukujemy o ciągłym monitoringu glikemii - Akcja Edukacja w środę, 19 czerwca o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.



Eversense E3

Kanał na YT
Bądź na bieżąco!
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 4 grudnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line