Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Jarosławem Jerry Gilewiczem, dziś godz. 20.00

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Opowiadania

Motocyklistka z cukrzycą :)

dodano: 18 września 2006 r.

Witam serdecznie wszystkich słodkich i chcę wam opowiedzieć tak z grubsza moją smutną przygodę z cukrzycą...

Teraz mam 23 lata i chorują 6 lat tj. od 17 roku życia. Wszystko zaczęło się od znanych wam objawów chudnięcia, nie do ugaszenia pragnienia itd. Niestety nie mam rodziców i nikt tak na prawdę nie przejmował się tym, że z każdym dniem wyglądam i czuję się coraz gorzej, nie mogłam nawet wejść po schodach, bardzo pogorszył mi się wzrok, stopy miałam zdrętwiałe prawie nie czułam palców u nóg.

Historia mojego dzieciństwa jest straszna! Tak z grubsza powiem, że przez kilkanaście lat musiałam znosić non stop niewyobrażalne stresy w domu, ponieważ mój ojciec był alkoholikiem. Mam brata, który zawsze był pupilkiem babci, która nas wychowywała, a ja zawsze byłam (jestem) na szarym końcu. Zawsze byłam zdana sama na siebie bez względu na to co i kiedy się działo.

Jestem prawie że pewna, że to właśnie przez stres zachorowałam. Mój brat zawsze interesował się motocyklami, motoryzacją, elektroniką-urodzona złota rączka! A ja zawsze jako nieudacznik w oczach jego i babci oprócz ojca, który jak zaczął pić tak zatraciłam wszystko.

Moja historia jest tak długa, że nie wiem od czego tak naprawdę zacząć i na czym skończyć, tyle przeżyłam tego nie da się napisać, ale chce wam powiedzieć, że jestem dumna z siebie z tego co osiągnęłam pomimo trudów dzieciństwa i choroby.

Bardzo, ale to bardzo kocham motocykle i nie dałam się chorobie - zrobiłam prawo jazdy, kupiłam sobie motocykl, teraz chce zamienić na większy jak co roku z resztą i pomimo choroby spełniło się moje marzenie to najwspanialsza rzecz jaka w życiu mi się przytrafiła, nigdy w życiu nie miałam takiej frajdy jak z motocykla. Jak wsiadam na niego zapominam o całym świecie, a szczególnie o cukrzycy!!! Po prostu czuję, że żyję!

Dlatego pamiętajcie nie wolno rezygnować z marzeń z powodu choroby! Wierzcie mi wiem co mówię! Ja nie raz w swoim życiu miałam momenty załamania, leczyłam się na ciężką depresję prawie 2 lata. Próbowałam odebrać sobie nie raz życie, ale teraz wszystko się zmieniło: w przyszłym roku wychodzę za mąż za wspaniałego mężczyznę, dobrego człowieka, czeka mnie jeszcze wiele ciężkich chwil, bo chciałabym mieć dzieci (co najmniej 2) a w naszym przypadku słodkich jest to b. ciężkie... ale głowa do góry!

Jeśli chcecie pogadać, pomocy albo cokolwiek to piszcie do mnie!

NIE REZYGNUJCIE Z MARZEŃ!!!

Motocyklistka

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Opowiadania: Motocyklistka z cukrzycą :)
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 25 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line