Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Magazyn PEN

Słodkie spotkania słodkich ludziW Magazynie "PEN" nr 6/2006 (listopad-grudzień 2006) ukazał się artykuł "Słodkie spotkania słodkich ludzi" napisany przez autora strony "Moja Cukrzyca" – Jerzego Magierę.

Zapraszamy do przeczytania artykułu (plik proszę pobrać na dysk). Zachęcamy również do skomentowania na Forum Moja Cukrzyca!
Pobierz artykuł
pobierz
ok. 900 KB
(archiwum RAR)Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama


Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Krzysztof HORODYŃSKI  IP: 83.2.112.xxx(2007-03-20 20:50:26)
Witajcie SŁODZIUTCY!! Moja historia z cukrzycą rozpoczęła się 34 lata temu, gdzie Polska Diabetologia była w powijakach, było bardzo ciężko. Ale nie było tak źle jak obecnie, władze ustroju socjalistycznego robiły wszystko, aby chorym pomóc. Leki były bezpłatne, a dziś tylko straszą podwyżkami leków i one są. Są glukonetry, nakłuwacze, peny itp., ale za wszystko płacimy. Jestem prezesem jednego Stowarzyszenia Diabetyków na opolszczyźnie.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Magazyn PEN: Słodkie spotkania słodkich ludzi
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line